Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / zapojení HF nokia CK-200 - nefunguje zapnutí po nastartování
25.02.2012 19:41 - zapojení HF nokia CK-200 - nefunguje zapnutí po nastartování 2453742
wytek
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
zapojil jsem si do auta (C5 I 2003, RT3) HF Nokia CK-200, vše funguje jak má, jen se mi HF samo nezapíná po nastartování, musím ji manuálně zapnout tlačítkem. V manuálu píšou "Je-li připojen vodič snímače zapalování, sada do auta se zapne, když zapnete motor vozidla" - dále je v manuálu uvedeno " Zkontrolujte přívod trvalého napětí +12 V (červený vodič) a přívod zapalování (modrý vodič) na konektoru propojovací skříňky."
V případě potřeby prohoďte konfigurační konektory „+12V battery“ (Baterie +12 V) a „Ignition“ (Zapalování)
na ISO kabelu".

Na červeném vodiči nemám vůbec 12 V (ani po nastartování), spínaných 12 V tam je také (teď z hlavy nevím na kterém vodiči a PINu), jen nevím, kam ten PIN přehodit - když jsem to zkoušel dle návodu, praskala mě pojistka. Se zapojením konektorů jsem vůbec nic nedělal - jen jsem koupil redukci, která bylo zapotřebí k zapojení HF k origo rádiu RT3, normálně funguje i MUTE.

při hledání všude možně jsem narazil na popis konektoru : trvalých 12 V musí být na PINu 6, spínané na PINu 4 - toto jsme ještě nezkoušel - pustím se do toho hned zítra, pokud někdo ví, co přesně s tím, tak předem díky za rady

25.02.2012 20:07 - Re: zapojení HF nokia CK-200 - nefunguje zapnutí po nastartování 2453765
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Ano, lebo proste tam neni standartne klucove +12, podla schem to ide sice na poistku ale co konkretne tam je netusim. +12 klucovych si musis doviest zvlast, napr. zo zapalovaca predneho, uz sa to tu pisalo aspon 10x pri teme radio


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator