Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Informační zprávy palubního počítače / Hláška Economy mode active
|< < 1 2
24.11.2009 14:52 - Re: Hláška Economy mode active 1428494
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
pro VASKAR:


halka napsal(a):
Prosím poraďte, nejde mi nastartovat auto!!! Dnes mi palubní počítač vyhlašoval: ENGINE IMMOBILISER FAULT a PASSENGER AIRBAG DEACTIVATED,- včera to bylo ještě horší-krom těch dnešních hlášek ještě psal: AIRBAG FAULT, ABS FAULT, BRAKING FAULT. Strašné! Jinak mám někde falešný odběr a musím na noc odpojovat baterii, v sobotu jsem ji zapomněla odpojit a včera zapalování ani neškrtlo.


dle toho soudim ze baterka ok ..snad pozna ze kdyz nejde nastartovat je baterka ko..tezko rict...

24.11.2009 15:31 - Re: Hláška Economy mode active 1428495
VasekR
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 33
99 Poslat soukromou zprávu
autodiag: No myslel jsem ze byl prekvapeny z tech vsech hlasek. A jestli ma nekde zkrat tak to vymlaskne baterku a zacne to tohle psat.
Podival bych se treba na kostru baterky. Muze byt uklepana a nebo spatny kontakt a nekde to jiskri. To potom muze delat takovyhle zversvta.
nebo je nekde prosoupany kabel.
Jinak to vypada opravdu na vymenu BSI..

24.11.2009 15:34 - Re: Hláška Economy mode active 1428496
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
to jo to mas svatou pravdu ,kdyz ja vzdycky pocitam ze tyhle zakladni veci si prekontroluje kazdy sam aniz by vubec sem neco psal...beru to jako samozdrejmost...

24.11.2009 15:46 - Re: Hláška Economy mode active 1428497
VasekR
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 33
99 Poslat soukromou zprávu
nejhorsi prave je ze to tak nebyva.. nejede autoa tak nez takovyhle zakladni veci zkontroluji tak jdou a napisou to na forum

11.02.2010 20:56 - Re: Hláška Economy mode active 1804090
milanp
Město: Ostrov u Macochy 401, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj
Zatím na vše co jsem potřeboval byla zde odpověď nalezena ale nyní se musím zeptat. Auto mám od listopadu a od začátku se starou a i nyní s novou baterkou se objevuje hláška "Economy mode active" hned po vypnutí klíčku. Nejde tím samozřejmě vnitřní osvětlení,rádio,... ale neprobliknou ani blinkry při zamykání a odmykání. Je možné že je to tak nastaveno? Zatím jsem na diagnostice nebyl, ani jsem nezjišoval kde je nejbližší. Autí jezdí bez problémů.

11.02.2010 21:21 - Re: Hláška Economy mode active 1804093
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
toto som riesil, idioti v citroene zle ponastavovali veci a este chceli menit BSI !

zajdi za niekym na diagnostiku nech ti to nastavi

12.02.2010 13:41 - Re: Hláška Economy mode active 1804107
stano1
Město: Partizánske-Bolzáno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 173
99 Poslat soukromou zprávu
milanp napsal(a):
Ahoj
Zatím na vše co jsem potřeboval byla zde odpověď nalezena ale nyní se musím zeptat. Auto mám od listopadu a od začátku se starou a i nyní s novou baterkou se objevuje hláška "Economy mode active" hned po vypnutí klíčku. Nejde tím samozřejmě vnitřní osvětlení,rádio,... ale neprobliknou ani blinkry při zamykání a odmykání. Je možné že je to tak nastaveno? Zatím jsem na diagnostice nebyl, ani jsem nezjišoval kde je nejbližší. Autí jezdí bez problémů.


Ahoj,presne tento istý problém som mal aj ja,po vypnutí klúča okamžite economy mode.
ale mne smerovky pri otv. a zatv. vždy išli.
Podla mna sú 2 možnosti: bud mᚠzle nastavene bsi alebo to odišlo.čiže určite diagnostika,bez toho sa nepohneš.
Vypisuje auto za jazdy neaké bludy? alebo všetko ok len po vypnutí kluča...
Len nechod na diagnostiku do citroenu,najdi si na .link. niekoho s diagnostikou kto ti je najbližšie,a zájdi tam.

12.02.2010 21:09 - Re: Hláška Economy mode active 1804117
milanp
Město: Ostrov u Macochy 401, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
ahoj stano
počítač nic jiného nepíše,pouze standartní hláškyřipoutat se,nebezpečí náledí....Na diagnostiku určitě zajedu ale asi až tak v březnu,mimo osvětlení kabiny mě nic moc netrápí.Možná bych se pokusil v Olomouci domluvit s autodiagem ( pokud bude volno ) ještě jsem autí na dálnici neměl čas odskoušet.

12.02.2010 21:10 - Re: Hláška Economy mode active 1804118
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
...klidne se stav ,mas to relativne kousek

12.02.2010 21:17 - Re: Hláška Economy mode active 1804119
milanp
Město: Ostrov u Macochy 401, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
ahoj díky v březnu se ozvu

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator