Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Diagnostika, software, navigace / Možnosti nastavení funkcí na diag
28.05.2015 17:54 - Možnosti nastavení funkcí na diag 2826299
Sharpers
Město: Havířov, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, někde už sem četl, že přes diag jde nastavit citlivost snímačů světla a deště, a pár dalších možností. Nemáte někdo náhodou nějaký seznam, co vše tam jde nastavit ?

Zajímají mě konkrétně nastavení, jeslti je třeba možnost, aby auto při zamknutí píplo když má alarm a ten aby pouštěl vnitřní čidla automaticky, né jen po zapnutí tlačítkem. Kolegovi u práce C5ka při zamčení dálkou pípne a to má origo alarm a takto nastavené to bylo již při koupi v bazaru...

Za druhé mě zajímalo, jeslti tam není možnost dovření oken při zamčení auta dálkovým ovládáním. U mnoho aut jsem to viděl a tak mě zajímalo, jeslti nejde podobná funkce zapnout i u C5ky

předem díky za případné komentáře

28.05.2015 18:17 - Re: Možnosti nastavení funkcí na diag 2826303
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Je toho tam spousta, co jde nastavit, liší se to podle výbavy konkrétního auta, nikdo ti to asi všechno nevypíše.
A co se týká dovření oken, mně stačí při zamykání déle podržet tlačítko a okna vyjedou - nemá to C5 I stejně?

28.05.2015 21:46 - Re: Možnosti nastavení funkcí na diag 2826368
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
C5 1 ma to tlacitko ktore tebe ovlada svetla na otvorenie a zatvorenie okien, ked su naucene tak
1 stlacenie zatvori
2 stlacenie pootvori kusok
3 tie stalcenie este kusok viac
a potom sa to opakuje

ostatne veci je idealne s niekym priamo sa pytat a nastavovat


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator