Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Diagnostika, software, navigace / palubní počítač
18.10.2011 14:45 - palubní počítač 2419773
mipe
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 18
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj
Právě jsem vyměnil Xantii 2HDI 66kw za C5 2.0 16V HPI. Prosím o radu z palubním počítačem.Mám RD4 bez navigace V menu trip computer v položce status of functions je nastavení ASR, airbegu, zámků, aut. stěrače atd. umím přepnout pouze airbeg spolujezdce klíčkem a ASP tlačítkem pod klimou, jak se dají aktivovat další funkce ?? Všechno mám deactivated a při stisknuti tlačítka OK se mi přepne displai na rádio. Jde to pouze Lexií ? Co znamená child safety (bezpečnost dětí) - jsou to airbegy vzadu ? -jak se aktivují.
V menu personalistion configuration položka define the vehicle parameters má jít nastavit rozsvícení, osvětlení a zadní stěrač při couvačce mě se zobrazuje pouze položka zadního stěrače. V citroenu tvrdí, že to jde pouze na diagnostice, ale v návodu píšou něco jiného. Jde ostatní také jen Lexií ? Pokud ano je někdo v Praze ochoten za úplatu mi auto připojit a aktivovat dané funkce včetně AUXů u rádia mám zatím jen digimoto scanmaster, a proscan, to mi do teď stačilo . Děkuji Míla

18.10.2011 14:51 - Re: palubní počítač 2419774
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, aktivovat funkcne myslim neni problem i kdyz u maleho displeje sem to jeste nedelal. Zbytek doporucuji uzivatelsky manual, je tady na strankach, dozvis se hromadu zajimavych veci

18.10.2011 16:48 - Re: palubní počítač 2419790
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
je tam tiez dost veci na aktivaciu v malom displayi, ale len lexiou ... teda mozno existuje aj nieco ine, ale nevidel som to a nemozem to okomentovat

isto nemas HPi motor .... ak mas facelift tak mas 103kw atmosferak s premenslivym casovanim ventilov

18.10.2011 18:59 - Re: palubní počítač 2419820
mipe
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 18
99 Poslat soukromou zprávu
Pardon asi nemám HPI já myslel , že 103 kw je hpi. Uživatelský manual jsem četl a tam píší,"přístup ke stavu funkcí" , já předpokládal,že to jde i nastavit. Kde se to teda nastavuje?????????? Kdo to umí na Lexii nastavit. Přeci nepojedu prvně v životě do servisu. Děkuji Míla

18.10.2011 19:59 - Re: palubní počítač 2419829
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
.link.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator