Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Diagnostika, software, navigace / Diagnostik-mechanik severní Morava
14.05.2010 07:39 - Diagnostik-mechanik severní Morava 2344775
pateson
Město: Bánov, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu
Nedávám do inzerátů, myslím, že tu je to více vidět.

Je někdo ochoten provést autodiagnostiku a podrobnou prohlídku C5 HDI v automatu z roku 2002, který mám v plánu koupit od jednoho uživatele zde na fóru? Rád zaplatím rozumnou cenu za službu. Jedná se o lokalitu Opava, Ostrava, Studénka. Mám částečně domluvený servis ve Studénce, ale ještě nevím, zda umí diagnostiku C5. Menší problém je, že jsem ze Zlína a momentálně bez auta, takže bychom se museli někde sejít na cestě.
Těším se na nabídky

14.05.2010 14:34 - Re: Diagnostik-mechanik severní Morava 2344787
tomc
Město: Rožnov pod Radhoštěm, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 337
99 Poslat soukromou zprávu
jeden nákup auta a tolik psaní kolembudto se auto líbí nebo ne.počítadlo opravdu nic podstatného neukáže co se má posrat tak se posere

14.05.2010 19:00 - Re: Diagnostik-mechanik severní Morava 2344792
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tomc: vidim ze nemas absolut prehlad co dokazes zistit s pc, obcas fakt nic, ale obcas hodne ....

bohuzial, z piestan asi moc nepomozem ... teda pokial mi nechces preplatit cestu

14.05.2010 19:03 - Re: Diagnostik-mechanik severní Morava 2344794
Jeffrey
Město: Praha 9 Černý Most I, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
pateson napsal(a):
Nedávám do inzerátů, myslím, že tu je to více vidět.

Je někdo ochoten provést autodiagnostiku a podrobnou prohlídku C5 HDI v automatu z roku 2002, který mám v plánu koupit od jednoho uživatele zde na fóru? Rád zaplatím rozumnou cenu za službu. Jedná se o lokalitu Opava, Ostrava, Studénka. Mám částečně domluvený servis ve Studénce, ale ještě nevím, zda umí diagnostiku C5. Menší problém je, že jsem ze Zlína a momentálně bez auta, takže bychom se museli někde sejít na cestě.
Těším se na nabídky

Od toho tu máme C.C.C.A, tam si najdi někoho ve Tvém okolí.

15.05.2010 06:19 - Re: Diagnostik-mechanik severní Morava 2344807
tomc
Město: Rožnov pod Radhoštěm, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 337
99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
tomc: vidim ze nemas absolut prehlad co dokazes zistit s pc, obcas fakt nic, ale obcas hodne ....
já opravdu nevidím duvod napichovat auto abych zjistil kolikrát které čidlo naměřilo jinou hodnotu.u mechanických částí to opravdu nic neukáže tam pomuže jen oko a vědět naco šahnout o mé auto bys neopřel ani kolo natož ho koupil odřené ze všech stran interier už taky potřebuje očistu ale,po mechanické i elektrické strance vše udržováno olej v ap obměny po 5tkm v motoru po 8tkm.baterka zanovní,startér po kontrole a altík takéco stoho ukáže počitadlo???

15.05.2010 15:24 - Re: Diagnostik-mechanik severní Morava 2344821
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to ze ta vonavka v bazare alebo u nejakeho predavajuceho neni az taka vonavka ...

edit: jasne ze mechanicka stranka je jedna vec, ale aj diag. a el. stranka tu je ktora povie co to o aute

15.05.2010 20:42 - Re: Diagnostik-mechanik severní Morava 2344829
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Jumep, škoda slov když přesně ví co chce


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator