Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
jumep
15.07.2009 15:32 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
Moder?tor
to co pisal tomik je ze mu to pise malo aditiva, co treba zresetovat, v autorizovanych servisoch je to casto krat nad ich sili a to mu autodiag zresetoval ..

tj, ako pises
dulo1 napsal(a):
"Aditívum sme doliali a podža pokynov servisu som mal natankova viacej krát a potom prís na diagnostiku.Na diagnostike ale zistil, že sa stále nedá počítač vynulova a závadu stále píše."


su neschopny a zajdi za autodiagom priamo - kde sa s tym pohra a resetne ... este by som uvazoval o vycisteni fapu, plna nadrzka eolysu by pri starom systeme fapu mala byt zaneseny fap, aspon v mojom pripade to asi tak bolo, bo som ho cez vikend vycistil a auto zacalo fungovat normalne .... tj. zrazu uz motor taha od 1500otacok co predtym bol lemra jak to ..... som sa stym nevedel rozbehnut do kopca ...

jo, a este v ten den som ti odpisal na to toto:

jumep napsal(a):
"ono nevedia robit s diagnostikou, kontaktuj autodiaga a nechaj si to resetnut
(resp. zaujimalo by ma co by povedali po vymene nadobky) ono nevedia robit s diagnostikou, kontaktuj autodiaga a nechaj si to resetnut (resp. zaujimalo by ma co by povedali po vymene nadobky) "

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator