Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Pokles vykonu / C5 I 2.2 HDi
jruze
10.03.2017 12:05 - Re: Pokles vykonu / C5 I 2.2 HDi
U??vate?
jumep napsal(a):
ked mas natocene vacky na aretacny otvor tak musia byt vidiet na oboch znacky hore
ak to takto nesedi tak pod rozvod seknuty a pretocila sa vacka, najcastejsie to odnesie vyfukova

to auto co som tu mal za studena nechcelo vobec ist, presne ale do obmedzovaca slo vytocit
pri rozbehu do mierneho kopceka (automat) ho bolo treba roztlacit s tym ze bolo stupene na plny plyn


To je to samé co jsem tu mněl já a tam nešli nastavit rozvody na aretaci- postavil jsem nešlo nastartovat(značím si i řemen barvou) na to aby to startovalo to bylo o dva zuby mimo = kompromis dal jsem o zub a šlo (můj závěr špatné kolo vačky) skončilo to komplet vačky+kolo z jiného motoru který funěl do vody(KO hlava) nepomohlo - na tom motoru zústal v podstatě původní jen holej motor - všechny komponenty od váhy až po čidla,vstřiky a pořád stejné - jediné co to mohlo dělat byly pokroucené ojnice páč tam vlítla voda z předehřevu a ta asi ohnula ojnice.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator