Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: facebook --- skupina c5 club ---
jruze
26.03.2016 12:23 - Re: facebook --- skupina c5 club ---
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Dovolím si s tebou nesouhlasit, myslím, že kdyby se zde někomu nelíbilo, asi by tu nebyl, že se bojí, čeho, tady lítají pokuty, zavírá se, nebo hrozí trest smrti? Když se mi něco nelíbí, napíšu to hned, nebo formou SZ, žádný postih jsem nezaznamenal, jinak souhlasím s Petrem, club má spoustu vláken i chat, kde se mohou lidé vykecat, co hrdlo ráčí, dokonce i SZ, kde si to přečtou pouze ti, kterým to je určený, proč teda ještě zakládat něco dalšího mimo club? Jestli chci něco řešit o klubu, nebo o C5, proč to řešit jinde než tady, omlouvám se, ale na toto jsem musel reagovat, doufám, že se tady o5 něco nerozpoutá a bude klid.


Myslíš že toto funguje jak má?.link.
Myslíš že odstanění některých přízpěvků funguje u všech jak má?
Myslíš že kritika přízpěvků funguje pro všechny stejně?
Toho by bylo víc ale už se nebudu vyjadřovat zase by se to zvrhlo - mohl bych uvést xx případů ale k čemu?
Jen jeden příklad jak to funguje aby se poděkování dostalo až kam má : desílatel: Jan Guli Smotlacha
Předmět: spokojenost se servisem
Datum: 26.03.2016 11:42
Dobrý den, píšu ohledně u vás opravené c5 (jak byl problém s občasným chcípáním). Najel jsem okolo 850 km od opravy a auto jezdí jak drak.Žádný problém,jsem velice spokojený.Ještě jednou velký dík Vám a vašemu kolegovi . Chlapi, jste fakt machři v oboru. (NEVÍM KAM SE NA VÁS HRABE ZNAČKOVÝ SERVIS).Pěkný zbytek dne s pozdravem Smotlacha Jan .
Další:> > > > > Odpoveď na Vašu správu zaslanú 17.03.2016 6:48:
> > > > > > Čau, hodnocení sem taky napsal na tu egaraž ale fakt se nějak ještě nezobrazila

toto je k danému tématu můj poslední přízpěvek

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator