Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor 2.0 Hpi bez výkonu
Dejv 01
01.03.2016 21:07 - Re: Motor 2.0 Hpi bez výkonu
99
Tak když to tvrdí knížka ok..tu k tomu teda nemám :-/ už se v tom vrtám 3týdny a pořád nějak nemůžu řijít na to proč mi kvoká. Na volnoběh za tepla poplivává jako kdyby to mělo na jednom válci špatnou jiskru. Vyměnil jsem svíčky, gumový izolátory ze zapalovacího modulu sem proměřil VN multimetrem(bez svodu ok) pružný vodiče od zapalovací cívky byli rezaty(vyčištěno ultrazvukem) vyndal jsem vstřiky poslal do jet servisu(vrátili se s protokolem 4x OK ) čerpadlo sem měl rozebrany(auto sem koupil jako nepojízdný tak nebylo co ztratit) vyčistil, zkontoroloval mebrány(bez poškození) přelapoval jsem lícní desku s komínkem ve kterým běhaj pístky,složil v olejoví lázni a auto žije. Ale jen zůstal problém s tím nepravidelným volnoběhem, stači jen lehounce přidat a je klid. lambdy fungujou,na volnoběh tlačí 79-83bar při 30% regulace tlaku, přetěsnoval jsem celí sací trakt(předešlí majitel a jeho kamarádi machanici se na tom dostatečně vyřádili) takže vůbec netěsnil celý svod(strhaný šrouby na těsnění,uvolněný spony na pružném spojí mezi EGR ventilem a svodama) bohužel bez úspěchu...
ps: 1:kompresy sem měřil a na všech válcích totožně 12,4.
2: motorový svazek projitý od řj až po všechny čidla OK

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator