Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje C5 II V6
jumep
30.07.2012 10:13 - Re: Výměna oleje C5 II V6
Moder?tor
svejk napsal(a):
To těsnění mi taky teklo. Už je to v pohodě. Nevím jaký tam dávali. Ale co mne zarazilo je že je to chladič popř.předehřev oleje v AP.
Jelikož mám asi v pr... čidlo teploty oleje v AP protože teplota hlásí stále -40. Neví někdo zda se čidlo dá koupit a vyměnit? V citroenu říkali že neví ale ze je možná součástí hydrobloku za 30tis. Jak tím AP trpí nebo co s tím? Díky


ja som uz takto vymenil kablik za 200EUR a hlasi to -40 stale
dal som aj inu riadiacku a -40 stale

takze neries to, je to zjavne bug vo variante V6 a aisin

jo a v aisine sa to da vymenit aj bez sundavania hydrobloku

ps. v prvom momente som si myslel ze sa bavite o oleji v motore ... zadavatel by mohol byt do buducna presnejsi

edit: a ano, ako pozeram zadavatel hovori o olejovom chladici na motore, len mi je divne ze preco ho daval dole
rada je zohnat nejake gumicky podla rozmeru, alebo kupit tu tycku (1103E1) a dufat ze na nej tie tesnenia budu

kazodopadne sa to nema davat dole a ma ist dole len samotny filter (ak ho niekto utahuje prilis moc ze sa potom povoli aj ta tycka.... tak by mal prestat si tieto veci robit sam a nechat to niekomu kto vie co a ako)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator