Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor 2.0 Hpi bez výkonu
autodiag
13.09.2010 12:52 - Re: Motor 2.0 Hpi bez výkonu
U??vate?
cit napsal(a):
To co tady píše ,,autodiag" jsou kecy.Mám hpi a absolutně bez problémů.To ,že je líný motor? Ani náhodou,jede jak drak-má 140 koní a 150km/h není žádný problém.Spotřeba do 8l/100km.Takže až tady někdo bude psát nějaký nesmysly,tak se nejdřív podívejte čím jezdí.!Jediný co musí tento motor dostat je kvalitní palivo 98,to je jediný problém.


mno kde zacit..
motor EW10D je liny jak cikan v praci...140koni ? hmm ale pulka jich bude jeste ve francii ve staji jako zaloha
nesmysli mozna..jezdi mi sem tri HPi a vsechny tragedie...cim jezdim to kazdy vidi a jestli si myslis ze psany vykon je synonymem rychle jizdy tak to jsi moc aut asi nemel....to ze jezdis za 8k/100km, mno snad delsi trasy ,po meste urcite ne (jedine zeby jsi to auto "tlacil") pro porovnani si myslim ze 1,6Hdi tomu tvemu "super Hpi" motoru zamava sipkama na zadni kapote a neda mu to zadnou praci
EW10D je snad nejlinejsi motor o obsahu 2.0 i kterej jsem kdy videl
taky je potreba se podivat KDY dosahne zminovanych 139PS,je to pri 6000ot/min,kroutici moment 192Nm pri 4000 ot/min neni take zrovna slagr

to Darja: no 140 Hp zas tak malo neni kdyz 2.0Hdi ma 138 a myslim ze mi ti kdo ho znaji daji zapravdu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator