Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: kontrolka funkce systému redukce emisí
jruze
12.04.2010 23:21 - Re: kontrolka funkce systému redukce emisí
U??vate?
No AAA zrovna moc nevystrašíš mají dobré právníky a hlavně spoustu času a peněz.Můžeš s nimi komunikovat přes združení SOVA,ale to jednᚠv podstatě také s nimi.Jinak jejich základní odpověď je ŽE NEUVÁDĚJÍ POČET UJETÝCH KM,ALE STAV TACHOMETRU.Nedá se prokázat že oni znali skutečný stav km - takže po právní stránce smůla.No lze s nimi docílit slevu odhadem tak 20000,-(pokud jsou ochotni auto vymněnit tak pozor na smlouvu o vrácení vozu-aby v ní nebylo nějakým způsobem poznamenáno že oprava jde na tvůj vrub.Jinak tě zřejmně upozorní že pokud se snimi chceš soudit tak to může trvat klidně rok a víc a do té doby nebudeš mít ani auto ani peníze.Já jsem snimi jednal v tomto směru odhadem dva měsíce(nechtěl jsem auto vrátit-vymněnit,ale snížit cenu-vrátit část ceny) U mně byla cena o 50-70 tisíc menší než cena ostatních i v horší výbavě a 20t jsem z nich dostal.Tak poto záleží kam se dostanete ? pokud se dostanete na cenu odpovídající najetých km tak???

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator