Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Ozvučení, reproduktory apod.
|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 17 > >|
12.10.2011 10:18 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418507
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
A nemas to skorej odfiltrovane ? bud na reprakoch alebo v radiu - mam pocit ze tam bola nejaka volba na to - uz nepamatam ...

12.10.2011 10:33 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418508
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
Na reprakach určitě ne. V radiu netuším, jestli tam je nějaké nastavení. nnastavení ( treb 3, bass 5, loud on )

12.10.2011 11:00 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418510
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
zkusme tohle at se dobádáme zdárného konceopros někoho ze známých at ti půjčí kvalitnější radio,zapoj ho je to práce cca.10min.a prubni jak to bude hrát potom a můžem se odrazit k nějakému řešení-pokud nemᚠnikoho po ruce s radiem zajed do nějaké prodejny kde ti rádi vyjdou vstříc a půjčí ti to rádio na vyzkoušení

12.10.2011 11:02 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418511
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
tief napsal(a):
Myslim ze chrcat budu bud vyseptane repraky alebo koncak co bezi naplno ... Ked som na velke repraky zapojil male radio hralo to pekne ale proste potichu, neni dovod aby slaby ale spravne modulovany signal sposobil nekontrolovatelne vibracie membrany - to robi poskodena membrana, rusenie pripadne koncak co mele s posledneho ... a je fakt rozdiel ci mas 89db repraky alebo 92 ...
koukám že víš o tomto problému dost.tak jsem se chtěl zeptat protože to origo rádio už nemám jaký je na něm výkon+odpor?

12.10.2011 11:20 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418512
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Pablik1 napsal(a):
zkusme tohle at se dobádáme zdárného konceopros někoho ze známých at ti půjčí kvalitnější radio,zapoj ho je to práce cca.10min.a prubni jak to bude hrát potom a můžem se odrazit k nějakému řešení-pokud nemᚠnikoho po ruce s radiem zajed do nějaké prodejny kde ti rádi vyjdou vstříc a půjčí ti to rádio na vyzkoušení
ještě bych dodal,kámošovi jsem kupoval radio LG-typ přesně nevím-můžu zjistit a opravdu lze jen dodat za málo pěněz hooodně muziky 4x55W+mosfet,usb,sd,microsd sice jednobarevný display le 3-řádkový a cena kolem 2,5tis.kč

12.10.2011 11:29 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418515
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
tak jsem ti hodil okem na NETík:autoradio LG LCF 600UR cenová relace 1890-2151Kč bomba,jsem na sebe zlý že jsem koupil panasonika staršího na aukru-takhle jsem mohl mít nové ve stejné kvalitě se zárukou.marné asijský tygr se umí poprat o své místo na slunci.pokud ale půjdeš do nového radia musíš si koupit nový rámek kolem něj-je tady někde LINK na ten rámek.taky jsem ho kupoval a pohodička

12.10.2011 18:01 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418533
Řezník
Město: Roždalovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 161

99 Poslat soukromou zprávu
Pablik1 napsal(a):
Pablik1 napsal(a):
zkusme tohle at se dobádáme zdárného konceopros někoho ze známých at ti půjčí kvalitnější radio,zapoj ho je to práce cca.10min.a prubni jak to bude hrát potom a můžem se odrazit k nějakému řešení-pokud nemᚠnikoho po ruce s radiem zajed do nějaké prodejny kde ti rádi vyjdou vstříc a půjčí ti to rádio na vyzkoušení
ještě bych dodal,kámošovi jsem kupoval radio LG-typ přesně nevím-můžu zjistit a opravdu lze jen dodat za málo pěněz hooodně muziky 4x55W+mosfet,usb,sd,microsd sice jednobarevný display le 3-řádkový a cena kolem 2,5tis.kč

Ahoj ..sice jsem jen řezník .. ale rádio samo o sobě ze sebe nedostane 4*55 watů...už přesně nevím jak se to počítá.. ale tuším volty krát ampery co odebírá ... tudíž12 krát když moc tak 15 ampera, vyjdou ti vaty co z toho max dostaneš .. a to ještě jsou watty hudební a ne RMS..takže sice zahraje .. ale na max a to už zkresluje .. v minulém století jsem se autohudbou zabejval takže jen málo radii dá větší výkon .. třeba značky alpine, rocford-fosgate,a tuším i sony ale jen vyšší třídy ..

13.10.2011 07:51 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418641
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
jj.mᚠpravdu stím výkonem-samozřejmě že rádio vzhledem i k své velikosti nemůže mít tak silný zabudovaný zesák(měl jsem kdysi v F-Tipu 4zasilovače a z toho jeden jen pro výstup na woofer s výkonem 1x1000W a celkový součet výkonů zesilovačů byl:2,2kW a ten litrový zesák byl místo zadních sedadel)ale pokud se nepletu výkon radia je uváděn jako sinusový-hudební zatížení.v každém případě jak jsem písl tomu kolegovi nejlepší řešení je půjčit si lepší rádio a zkusit-klíďo dám ruku do ohně že bude spokojen než z pův.rádiem a pak to půjčené rádio nebude chtít vrátit

14.10.2011 17:35 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418916
rocesko
Město: Zvolen, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
Pablik1 napsal(a):
rocesko napsal(a):
Dobrý večer, Podelím sa aj ja s mojou výmenou. Mám originál rádio citroen bez MP3. Dal som tam Parrot MK 9100 Potom zosilňovač Alpine KTP-445 Vymenil som všetky ropro za Alpine SPG-17C2 a ešte som to doplnil o subwoofer Alpine SWE-1000 Parrot prehráva z USB kžúča, aux aj Iphone tak som vyriešil MP3. Hrá to celé vežmi pekne aj keď sa to dá naozaj nahlas. parrot aj zosilňovač som strčil do priestoru za rádiom, tak to nebola žiadna komplikovaná montáž.
Škoda že nemᚠfoto,mě by zajímalo to umístění toho zesáku za radio-bždyt tam není místo,já chtěl ho namontovat za přihrádku spolujezdce ale to se mi zdálo nepraktické tak jak ho mám v té přihrádce tak si to pochvaluji:1.můžu zasahovat do výkonu zesáku 2.zesák je chlazený z okruhu auta.



Pablik1

No nafotene to nemam. S tym trnom alebo ako to mam nazvat to co trci v zadu z radia som sa trochu natrapil, ale islo len o to aby som kable rozdelil na dve casti a uz to tam bolo. s tym miestom je to tak, ze na lavu stranu na stranu sofera som strcil parrot a na pravo ku kastliku som strcil zosik. Trochu som sa bal ze ten zosik to tam upečie v tom malom pristore, ale clovek co mi to predaval mi povedal potom ze to sa tak nezohreje, ze to nieje taky vykon.

17.10.2011 07:03 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419444
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
rocesko napsal(a):
Pablik1 No nafotene to nemam. S tym trnom alebo ako to mam nazvat to co trci v zadu z radia som sa trochu natrapil, ale islo len o to aby som kable rozdelil na dve casti a uz to tam bolo. s tym miestom je to tak, ze na lavu stranu na stranu sofera som strcil parrot a na pravo ku kastliku som strcil zosik. Trochu som sa bal ze ten zosik to tam upečie v tom malom pristore, ale clovek co mi to predaval mi povedal potom ze to sa tak nezohreje, ze to nieje taky vykon.
tak to nevím ale mi hřeje zesák že by se daly smažit vajíčka na něm=to samé rádio ale ten kastlík pokud zesilovač není příliš velký tak je to rozumné protože je klimatizovaný.ale na jaro pošpekuluju znovu že ho dám až za něj,je tam dost místa a přihrádka bude volná(na druhou stranu ty kastlíky vždycky vedou k tomu že tam člověk háže co se mu nehodí....)

17.10.2011 07:05 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419445
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
A kdo poradí jakým způsobem vyplnit dveře, nějakou úpravu ve dveřích, aby to zabasovalo, když nechci mít v kufru subwoofer?
TAK CO UZ JSI NECO VYZKOUSEL???

17.10.2011 08:42 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419463
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
Zatím ne, vyzkouším ( rádio nebo zesilovač ), ale až na to příjde řada... není to zrovna to nejdůležitější

17.10.2011 09:37 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419487
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
Zatím ne, vyzkouším ( rádio nebo zesilovač ), ale až na to příjde řada... není to zrovna to nejdůležitější
jj.zkus nějakému kámošovi říct at ti půjčí radio a pak uvidíš co a jak ale zesák ti nevyřeší přehrávání mp3 a v dnešní době víc a víc oblíbené flešky+sd+micro sd

17.10.2011 09:54 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419509
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
MP3, flasky a jiné paměovky mě netankujou, hlavně aby fungovalo ovládání pod volantem a display. Dřív měli magneák a byli spokojení. Mě musí stačit CD bez MP3 . Dnes pojedu k tiefovi, tak asi rovnou vyzkoušíme, jestli tomu zesík pomůže.

17.10.2011 10:55 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419540
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
MP3 s origo radiom v pohode podla mna riesi xcarlink ... ale to uz som tu pisal x krat ...
a tuzujte, tuc tuc je dolezite

17.10.2011 11:17 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419551
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
MP3 s origo radiom v pohode podla mna riesi xcarlink ... ale to uz som tu pisal x krat ... a tuzujte, tuc tuc je dolezite


Tak na ten xcarlink se ještě kouknu, snad to tu někde najdu...
Co mᚠdoma za telku? LCD nebo plazmu? Vždy stačí klasické stará vakuovka , nač placky? Toto téma přeci není o tom, jestli to je důležité k provozu auta, ale aby měl člověk radost a další požitek.

17.10.2011 15:51 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419630
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
jumep napsal(a):
MP3 s origo radiom v pohode podla mna riesi xcarlink ... ale to uz som tu pisal x krat ... a tuzujte, tuc tuc je dolezite
Tak na ten xcarlink se ještě kouknu, snad to tu někde najdu... Co mᚠdoma za telku? LCD nebo plazmu? Vždy stačí klasické stará vakuovka , nač placky? Toto téma přeci není o tom, jestli to je důležité k provozu auta, ale aby měl člověk radost a další požitek.
TAK,TAK SAM BYCH TO NEREKL LIP....

17.10.2011 15:56 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419632
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
MP3, flasky a jiné paměovky mě netankujou, hlavně aby fungovalo ovládání pod volantem a display. Dřív měli magneák a byli spokojení. Mě musí stačit CD bez MP3 . Dnes pojedu k tiefovi, tak asi rovnou vyzkoušíme, jestli tomu zesík pomůže.
já chápu že peněz není nikdy na zbyt ale dal jsi nějaký obnos za repro a čekal jsi výsledek,který se nedostavil=já se tě snažím navést někam aby ty repra sis užil stím co umí

17.10.2011 16:15 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419637
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
jumep napsal(a):
MP3 s origo radiom v pohode podla mna riesi xcarlink ... ale to uz som tu pisal x krat ... a tuzujte, tuc tuc je dolezite


Tak na ten xcarlink se ještě kouknu, snad to tu někde najdu...
Co mᚠdoma za telku? LCD nebo plazmu? Vždy stačí klasické stará vakuovka , nač placky? Toto téma přeci není o tom, jestli to je důležité k provozu auta, ale aby měl člověk radost a další požitek.



telku doma nemam ziadnu, radio takisto ... a nasi mali vakuovku, len im odisla tak sa kupilo LCDcko ... tento argument momentalne neobstoji

nehovorim o vymene reprakov .... ale o tuzovani a nacpavani auta reprakmi kade tade a tuc tuc boxom ... niekedy s tym mozete narobit viac skody ako osohu .... nastastie som to tu nemal a nemusel riesit, ale uz som pocul o zblaznenom aute, lebo si tam ujo domontoval subwoofer a zosilovac ...

17.10.2011 17:18 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2419648
9000petr
Město: Lednické Rovne, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 78

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
telku doma nemam ziadnu, radio takisto ... a nasi mali vakuovku, len im odisla tak sa kupilo LCDcko ... tento argument momentalne neobstoji

nehovorim o vymene reprakov .... ale o tuzovani a nacpavani auta reprakmi kade tade a tuc tuc boxom ... niekedy s tym mozete narobit viac skody ako osohu .... nastastie som to tu nemal a nemusel riesit, ale uz som pocul o zblaznenom aute, lebo si tam ujo domontoval subwoofer a zosilovac ...

no mne sa v aute akurát tak bláznia zadné žiarovky v koncových svetlách kedže sa svieti nonstop a v aute rád počuvam hlasnejšie tak subak viac rezonuje v kufri a sem tam odíde žiarovka obrisové, špz....

|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 17 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator