Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Ozvučení, reproduktory apod.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 ... 17 > >|
11.10.2011 11:52 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418353
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
tuc tuc tuzeri ... uz len to nam tu chybalo
ahojki,víš jak je to příjemný pocit že dojedeš do cíle a zjistíš že jsi nestratil zadní espézetku....

11.10.2011 11:56 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418354
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
A kdo poradí jakým způsobem vyplnit dveře, nějakou úpravu ve dveřích, aby to zabasovalo, když nechci mít v kufru subwoofer?
pošpekuluj nad výměnou původních repro ve dveřích za kvalitnější(mám ve předu:MAGNAT)a ty umí hučet dost dobře anebo osaď zadní dveře basovými repro a přední 3-pásmovými ale bude to chtít asi i výměnu radia ale nejdřív zkus jak se to chová s originálním

11.10.2011 11:59 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418355
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
tief napsal(a):
vyplnou dveri akurat zamezis rezonovaniu a rusivym vplyvom ale basovy efekt bez patricneho zeleza nespravis ...


Tím myslíš zesilovač za to origo rádio? Repráky tam mám solidní, mám ten dojem
Vpředu toto: .link.
Vzadu toto: .link.

Ale s origo rádiem to hraje jen o něco málo lépe. ( spíš co se týče čistoty zvuku )

11.10.2011 12:07 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418356
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
No napriklad nejaky lepsi equalizer ? Otazka je samozrejme co od toho ocakavas ... ale jak som napisal vyplnou len eliminujes pazvuky

11.10.2011 12:07 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418357
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
tief napsal(a):
vyplnou dveri akurat zamezis rezonovaniu a rusivym vplyvom ale basovy efekt bez patricneho zeleza nespravis ...
tak,tak prodávají se spec.spreye na stříkání dutin proti rezonaci ale jsou drahé jak kráva a sehnat je dost problém já je viděl na prodej na Mimoňských válkách(tunning sraz a cena za kus 3dcl.=asi 8set)

11.10.2011 12:14 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418362
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
No chtěl bych, aby to mělo alespoň z poloviny takový projev, jaký maj bedničky, co mám u počítače Logitech Z-2300, víc nic . A nechce se mi do toho strkat moc peněz, přeci jen to není nijak extra důležitá věc. Už takhle jsem si nadával, že jsem vyhodil peníze za ty repráky a hrát to nezačalo ( sice byly levnější než na odkazu, ale stejnak je to dost... )

11.10.2011 12:18 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418363
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
nevím jaký výkon má origo radio to letělo za týden do popelnice ale vzhledem k tvé repro výbavě to chce aspon zesilovač ale mám ten dojem že origo nemá výstup pro zesák!Takže mᚠasi krapet problém-kvalitnější radio aspon 4x50W s koncovým výstupem mosfet

11.10.2011 12:24 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418364
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
origo radio sa da nastavit ze je zanim zosik ...
origo zosik bol JBL a repro JBL, uz som to tu raz pisal, nedaval som zosik, len na origo radio som povesil origo JBL repro, zvuk siel o 100% k lepsiemu a mne dostacuje

11.10.2011 12:29 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418365
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
origo radio sa da nastavit ze je zanim zosik ... origo zosik bol JBL a repro JBL, uz som to tu raz pisal, nedaval som zosik, len na origo radio som povesil origo JBL repro, zvuk siel o 100% k lepsiemu a mne dostacuje


Takže jsi jen vyměnil repro? Nebo jsi vyměnil repro + nastavil rádio tak, aby si myslelo, že je za tím zesík?

11.10.2011 12:30 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418366
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
No chtěl bych, aby to mělo alespoň z poloviny takový projev, jaký maj bedničky, co mám u počítače Logitech Z-2300, víc nic . A nechce se mi do toho strkat moc peněz, přeci jen to není nijak extra důležitá věc. Už takhle jsem si nadával, že jsem vyhodil peníze za ty repráky a hrát to nezačalo ( sice byly levnější než na odkazu, ale stejnak je to dost... )
jediný důvod proč ti nehrajou dobře je ten že koncový výstup radia je slabý a nedokáže je budit do výkonu který umí ty repra.

11.10.2011 12:43 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418367
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
No chtěl bych, aby to mělo alespoň z poloviny takový projev, jaký maj bedničky, co mám u počítače Logitech Z-2300, víc nic . A nechce se mi do toho strkat moc peněz, přeci jen to není nijak extra důležitá věc. Už takhle jsem si nadával, že jsem vyhodil peníze za ty repráky a hrát to nezačalo ( sice byly levnější než na odkazu, ale stejnak je to dost... )
zbytečně sis nadával žes utratil peníze za nové repro ty staré s papírovými membránamy byly po těch letech stejně asi na odpis takže dřív nebo později bys kupoval stejně repra.neumím udělat "LINK"tak klikni na Lidé.cz-profil:tunningman1 a snad najdeš inspiraci-ostetně jsou tam i pěkné fota veteránu citroen sm.

11.10.2011 12:45 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418368
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Ja myslim ze tie repraky su podla popisu dost citlive takze do nich nemusis pustat tolko stavy aby hrali ... ale papier znenie vsetko takze tazko povedat ... problem bude inde ...

11.10.2011 16:33 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418397
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
jumep napsal(a):
origo radio sa da nastavit ze je zanim zosik ... origo zosik bol JBL a repro JBL, uz som to tu raz pisal, nedaval som zosik, len na origo radio som povesil origo JBL repro, zvuk siel o 100% k lepsiemu a mne dostacuje


Takže jsi jen vyměnil repro? Nebo jsi vyměnil repro + nastavil rádio tak, aby si myslelo, že je za tím zesík?


ak si radio bude mysliet ze je tam zosik, pusti von len linkovy vystup ...
toto je nastavitelne diagnostikou

11.10.2011 20:52 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418461
rocesko
Město: Zvolen, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 30
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý večer,

Podelím sa aj ja s mojou výmenou.
Mám originál rádio citroen bez MP3.
Dal som tam Parrot MK 9100
Potom zosilňovač Alpine KTP-445
Vymenil som všetky ropro za Alpine SPG-17C2 a ešte som to doplnil o subwoofer Alpine SWE-1000

Parrot prehráva z USB kžúča, aux aj Iphone tak som vyriešil MP3.
Hrá to celé vežmi pekne aj keď sa to dá naozaj nahlas. parrot aj zosilňovač som strčil do priestoru za rádiom, tak to nebola žiadna komplikovaná montáž.

12.10.2011 07:31 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418490
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
rocesko napsal(a):
Dobrý večer, Podelím sa aj ja s mojou výmenou. Mám originál rádio citroen bez MP3. Dal som tam Parrot MK 9100 Potom zosilňovač Alpine KTP-445 Vymenil som všetky ropro za Alpine SPG-17C2 a ešte som to doplnil o subwoofer Alpine SWE-1000 Parrot prehráva z USB kžúča, aux aj Iphone tak som vyriešil MP3. Hrá to celé vežmi pekne aj keď sa to dá naozaj nahlas. parrot aj zosilňovač som strčil do priestoru za rádiom, tak to nebola žiadna komplikovaná montáž.
Škoda že nemᚠfoto,mě by zajímalo to umístění toho zesáku za radio-bždyt tam není místo,já chtěl ho namontovat za přihrádku spolujezdce ale to se mi zdálo nepraktické tak jak ho mám v té přihrádce tak si to pochvaluji:1.můžu zasahovat do výkonu zesáku 2.zesák je chlazený z okruhu auta.

12.10.2011 07:52 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418491
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
tief napsal(a):
Ja myslim ze tie repraky su podla popisu dost citlive takze do nich nemusis pustat tolko stavy aby hrali ... ale papier znenie vsetko takze tazko povedat ... problem bude inde ...
tady ti musím trochu oponovatokud radio má výkon jen třeba:4x25W nemůže nabudit výkoné repra-ty pak mají snahu chrčet.prostě kde není příkon=nemůže být výkon ale pokud to origo radio má výkon větší(4x40 a výš)pak mᚠpravdu chyba je někde jinde.na originál reprácích jsou zástrčky,které já jsem musel ucvakat a vyměnit za klas.samice a je třeba poměřit proud aby člověk nezaměnil polarizaci +a- může dojít k poškození koncového zesilovače v radiu.kabelហve dveřích není barevně odlišena jsou tam 2dráty červenobílý+zelenobílý pokud se nemýlím-já měl problém v tom že ten člověk co měl citroOonka předemnou vymontoval repro ven(nevím na co mu to bylo)a byl jsem v pasti-takže přeměřit a zapojit správně!!!

12.10.2011 07:59 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418492
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Pablik1 napsal(a):
tief napsal(a):
Ja myslim ze tie repraky su podla popisu dost citlive takze do nich nemusis pustat tolko stavy aby hrali ... ale papier znenie vsetko takze tazko povedat ... problem bude inde ...
tady ti musím trochu oponovatokud radio má výkon jen třeba:4x25W nemůže nabudit výkoné repra-ty pak mají snahu chrčet.prostě kde není příkon=nemůže být výkon ale pokud to origo radio má výkon větší(4x40 a výš)pak mᚠpravdu chyba je někde jinde.na originál reprácích jsou zástrčky,které já jsem musel ucvakat a vyměnit za klas.samice a je třeba poměřit proud aby člověk nezaměnil polarizaci +a- může dojít k poškození koncového zesilovače v radiu.kabelហve dveřích není barevně odlišena jsou tam 2dráty červenobílý+zelenobílý pokud se nemýlím-já měl problém v tom že ten člověk co měl citroOonka předemnou vymontoval repro ven(nevím na co mu to bylo)a byl jsem v pasti-takže přeměřit a zapojit správně!!!

A co citlivost reprakov ? Ta v tom nehraje ziadnu ulohu ?

12.10.2011 09:38 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418504
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
tief napsal(a):
A co citlivost reprakov ? Ta v tom nehraje ziadnu ulohu ?
ale to jistě má.dám ti příkladdpoj v autě rádio a připoj tam tranzistorák na baterky a výkon=0....je to jednoduché pokud rádio nemá výkon potřebný k buzení musíš dát zesák jinak to jsou zbytečně vyhozené kačky.mᚠrádia s výstupem na aktivní woofer a ten výstup má jen 5W takže woofer má svůj zesilovač který zvedne výkon z radia(ale nejsem příznivcem aktivních woofrů-často odchází utřepané dráty,součástky odpadají z tišáků atd)a navíc je tam problém jak umístit kapacitátor

12.10.2011 09:50 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418505
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Myslim ze chrcat budu bud vyseptane repraky alebo koncak co bezi naplno ... Ked som na velke repraky zapojil male radio hralo to pekne ale proste potichu, neni dovod aby slaby ale spravne modulovany signal sposobil nekontrolovatelne vibracie membrany - to robi poskodena membrana, rusenie pripadne koncak co mele s posledneho ... a je fakt rozdiel ci mas 89db repraky alebo 92 ...

12.10.2011 10:10 - Re: dodatečné repro+subwoofer do kufru 2418506
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
Hrajou pěkně, bez chrchlání ( pokud to tedy příliš nevosolim, kde je jasné, že nezvládá rádio ), ale prostě nezahrajou nízké frekvence a je jedno, jak hlasitě to hraje. Nízké frekvence potřebují daleko vyšší výkon, není spíš možné, že to rádio má úmysleně odřízlé tyto frekvence už z výroby kvůli jeho nízkému výkonu?

|< < 1 2 3 4 5 6 7 ... 17 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator