Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Nestartuje / C5 I 2.0i 16V
31.12.2017 14:08 - Nestartuje / C5 I 2.0i 16V 3121680
biftek
Město: Turnov, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Na autě před půl rokem odešel centrál na DO,před rokem podavací čerpadlo jinak 3.roky bez závady . Před 3.týdny auto spadlo uplně na doraz a nešlo zvedat ,stalo se během jízdy , zkoušel jsem klasické rady (odpojit baretku, atd.)
nic nepomohlo odtáhnul jsem to ke známému,který kdysi dělal léta mechanika přímo v citroenu ,že se na to mrkne . dojel jsem k němu: napojil na Dia, nic . Pak přede mnou zvedl vůz na zvedáku,tak že byl ve vzduchu jen předek , aby se pod něj mohl kouknout , v tu chvíly se auto začalo zvedat na zadní nápravě , tak ho dal ze zvedáku dolu a vše začalo fungovat . TAK A TEĎ TA ZAHADA : od té doby se auto nepovedlo nikomu nastartovat DIA hlásila že je KO řídící jednotka motoru + BSI , známej už nevěděl co dál tak sme to dotáhly do autorizáku v MB ,kde mi po připojení na DIA ve vší slušnosti oznámily a to hodím ze skály že naprosto netušej co s tím , můžou to tam prej 14 dní zkoumat ale to pak může taky vyjít na stejný peníze jako nová C5 .
auto jsem odtáhnul tedy domu ,sehnal jsem bourané ze stejnou motorizací koupil : motorovou jednotku+BSI+BSM+klíček z kroužkem IMO přehodil to a výsledek ( začal fungovat DO ale auto pořád mrtvé)
tak a kdo teď bude tak chytrej a poradí mi co s tím mam dělat

31.12.2017 14:28 - Re: Nestartuje / C5 I 2.0i 16V 3121687
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
biftek napsal(a):
Na autě před půl rokem odešel centrál na DO,před rokem podavací čerpadlo jinak 3.roky bez závady . Před 3.týdny auto spadlo uplně na doraz a nešlo zvedat ,stalo se během jízdy , zkoušel jsem klasické rady (odpojit baretku, atd.)
nic nepomohlo odtáhnul jsem to ke známému,který kdysi dělal léta mechanika přímo v citroenu ,že se na to mrkne . dojel jsem k němu: napojil na Dia, nic . Pak přede mnou zvedl vůz na zvedáku,tak že byl ve vzduchu jen předek , aby se pod něj mohl kouknout , v tu chvíly se auto začalo zvedat na zadní nápravě , tak ho dal ze zvedáku dolu a vše začalo fungovat . TAK A TEĎ TA ZAHADA : od té doby se auto nepovedlo nikomu nastartovat DIA hlásila že je KO řídící jednotka motoru + BSI , známej už nevěděl co dál tak sme to dotáhly do autorizáku v MB ,kde mi po připojení na DIA ve vší slušnosti oznámily a to hodím ze skály že naprosto netušej co s tím , můžou to tam prej 14 dní zkoumat ale to pak může taky vyjít na stejný peníze jako nová C5 .
auto jsem odtáhnul tedy domu ,sehnal jsem bourané ze stejnou motorizací koupil : motorovou jednotku+BSI+BSM+klíček z kroužkem IMO přehodil to a výsledek ( začal fungovat DO ale auto pořád mrtvé)
tak a kdo teď bude tak chytrej a poradí mi co s tím mam dělat


Je v diag jednotka motoru v odblokovaném stavu? Všechny pojistky jsou OK? Není (nehlásí imo OFF)?
Asi bych začal kontrolou kabeláže u pravého př.světlometu a popř. jiné BHI je málo informací Podávací čerpadlo běží ? při startu synchronizace ano ? Co to hlásí za chyby ?

31.12.2017 17:30 - Re: Nestartuje / C5 I 2.0i 16V 3121722
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
me by zajimalo co je to za chybu : DIA hlásila že je KO řídící jednotka motoru + BSI
muzes specifikovat?
jakou diagnostikou?
komunikuje ABS?
komunikuje BHI ?
co pise LCD?
sviti kontrolka ASR/ABS?


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator