Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / C5club / Podložky klubu II.
|< < 1 2 3 > >|
08.05.2013 10:23 - Re: Podložky klubu II. 2577091
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Také jde o to,aby se nekradli,onehdá jsem koupil návleky+čepičky na ventilky,vše v chromu,do týdne byly pryč,co se leskne,láká,takové podložky,co svítí na dálku jsou sundané během mikrosekundy,pokud jsou přinýtované nebo přišroubované,nadělají při krádeži ještě větší škodu,je to ze života

08.05.2013 11:11 - Re: Podložky klubu II. 2577100
Ivan.pr
Město: Jihlava, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 168
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
souhlasím s Najkem a připojuji se k návrhu Nesebra

08.05.2013 15:22 - Re: Podložky klubu II. 2577118
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Nesebr napsal(a):
S chromem na podložkách mám špatnou zkušenost, podlehl jsem kráse chromu před pár roky na Xa. Po první zimě v prosolené Ostravě chrom opupínkoval a začal se loupat.
Dnes používám obyč podložku bez nápisu, nastříkanou stříbrným sprayem na disky kol a několik roků je OK.

Dle mého názoru, lepší by byla nálepka s větším písmem na zadní sklo, např. [ I ♥ c5club ] , kde lepidlo neublíží laku a pro nás co hůř vidíme do dálky, bude čitelnější než ty blechy na podložkách.



Jj, taky jsem se ptala, na to, kolik to vydrží, proto mám na test tu s nápisem Citroën a drhnu jí pěkně Vypadá to celkem bytelně... byla jsem skeptická dost...

Jinak to s tím srdíčkem... obchoďák měl s sebou i jednu, kde měl nějakej klub právě I (love) klub... srdce červené... no bylo to moc pěkný, ale myslím, že lepší je znak + C5 club ve fontu, co je použitej na C5.

08.05.2013 15:49 - Re: Podložky klubu II. 2577120
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
najk napsal(a):
ja bych se spíše zeptal, zda-li si to nějak probírala s předsedou?? Protože co ja vím nechal vyrobit karton a určitě jich ještě hafo má. Je to ten původní návrh , myslím že za 35,-/kus. Co s nima bude jako ted dělat??



Achjo.. to bys to nebyl ty, aby ses na mě zas nevrhnul, fuj fuj darjo, mazej pryč.. Zlá zlá, *plác* novinama přes čumák...

*Nic jsem neobjednala, nic jsem ještě nedohodla
*Je to pouze návrh
*Je to teď novinka, zaujalo mě to
*Nemám ani finální cenu, natož objednávku=neexistuej ohrožení jumepovy investice
*Byl to pouze záchvat iniciativy, že bychom jako jeden z prvních klubů měli takové fancy podložky
*Omlouvám se předsedovi, že jsem ohrozila ještě neexistujícími podložkami jeho investici..

Pokud stojíte o klasické podložky, tak ty stojí asi 15 Kč bez DPH ve dvojbarvě a můžeme v nich s jumepem pokračovat (tj naše investice.. soukromé peníze, jak píše najk, je asi 1800Kč)... Tohle je prostě o kousek dražší (osobní ohrožená investice asi cca víc jak dvojnásobná), spodek je vyklapávací (na fotce to není vidět, v práci mě to nenapadlo), můžu ještě dofotit...

A můžeme tam mít starý znak citroenu... tohle je pouze "vzorek", tak neplašte... Můžeme tam mít co chceme... já jen fotila vzorek, co mi nechali na firmě...

08.05.2013 15:55 - Re: Podložky klubu II. 2577123
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Nesebr napsal(a):
Dle mého názoru, lepší by byla nálepka s větším písmem na zadní sklo, např. [ I ♥ c5club ] , kde lepidlo neublíží laku a pro nás co hůř vidíme do dálky, bude čitelnější než ty blechy na podložkách.



Co se nálepek týká, tak to mám taky možnost, decentní chromová 3D písmenka na přenašečce, s čím koli chceme s jakýmkoli fontem... My jsme o tom uvažovali, když měl klub asi tak 5 členů, ale to to vycházelo celkem draho (alx to tehdá řešil). Ale nevím, jestli by o to byl zájem. Zítra můžu bejsknout, jak vypadá firemní nálepka...

To je spíš jen taková decentka třeba pod znak... Já nejsem moc na to, aby auto vypadalo jako billboard.. proto jsem vždycky všechny klubový předměty, eště když jsem směla, dělala decánkovitý...

09.05.2013 06:46 - Re: Podložky klubu II. 2577457
js42
Město: Teplice nad Metují, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 222

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mě se ten návrh líbí. Pokud půjdou do výroby, tak si dva kusy vezmu. Změna je život. Pokud se týká nápisu na podložce, těžko se bude hledat jednotný názor. Každému se líbí a hodí něco jiného.

Přeji všem pěkný den. Honza

09.05.2013 10:31 - Re: Podložky klubu II. 2577534
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Pokud by tam byl jen všeobecný nápis "CITROEN" a logo značky, pak by asi hrozilo odcizení. Pokud tam ale bude nápis "c5club.cz" a logo značky, tak to bude zajímat jen klubáky.
A pro uhrazení jumepovi investice navrhuju, aby se navýšila cena za podložku a z přebytku se jumepovi zaplatily náklady na zbytek starých podložek. Vyšší cenu bych ponechal a přebytky ukládal do pokladny k ostatním penězům. Jako příspěvky uživatelů.

09.05.2013 14:09 - Re: Podložky klubu II. 2577588
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 607
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Za chromovou nalepku bych byl urco pro. Tourer ma ty chromove ochranne listy, tak by to k autu fakt pasovalo. Docela spis uvazuju i o celochromove podlozce pod RZ, protoze nemecke znacky jsou o par mm vyssi nez nase, a nase RZ mi v tom docela planda, ze mam strach,a by nevypadla.

09.05.2013 15:30 - Re: Podložky klubu II. 2577614
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
Pokud by tam byl jen všeobecný nápis "CITROEN" a logo značky, pak by asi hrozilo odcizení. Pokud tam ale bude nápis "c5club.cz" a logo značky, tak to bude zajímat jen klubáky.
A pro uhrazení jumepovi investice navrhuju, aby se navýšila cena za podložku a z přebytku se jumepovi zaplatily náklady na zbytek starých podložek. Vyšší cenu bych ponechal a přebytky ukládal do pokladny k ostatním penězům. Jako příspěvky uživatelů.



S tím souhlasím.

09.05.2013 16:35 - Re: Podložky klubu II. 2577635
fanda C5
Město: Most, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 77
99 Poslat soukromou zprávu
artsvec napsal(a):
S tím souhlasím.

Souhlasím s tím, jen bych nedával :cz. Akorát by mě zajímalo, co bude Jumep s tou bednou dělat, že by koupelnu?? Já bych navrhl, kdo si objedná nové, a už budou jakékoliv, dostane k nim i dvě staré podložky, cena samo za obě, nikoho to nezrujnuje a nebude starost co s tím. Po vyčerpání zásob se bude posílat jen to, co se objedná. Dal bych to do pravidel při objednávce a bylo by to jasné.

09.05.2013 16:45 - Re: Podložky klubu II. 2577640
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
fanda C5 napsal(a):
Souhlasím s tím, jen bych nedával :cz. Akorát by mě zajímalo, co bude Jumep s tou bednou dělat, že by koupelnu?? Já bych navrhl, kdo si objedná nové, a už budou jakékoliv, dostane k nim i dvě staré podložky, cena samo za obě, nikoho to nezrujnuje a nebude starost co s tím. Po vyčerpání zásob se bude posílat jen to, co se objedná. Dal bych to do pravidel při objednávce a bylo by to jasné.


ty co se zaplati muze rozdat na srazu zadara ne?.-)

09.05.2013 17:09 - Re: Podložky klubu II. 2577660
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
To jsou dobré připomínky - Každou chviku někdo chce nálepku atd.. ale ono to po kusech nejde nebo je to dražší a když se někdo angažuje tak je to tu takhle? no asi by bylo dobré když už někdo má snahu pro klub dělat tak to nějak ocenit(Jumep v tom peníze a čas , teď Darja zatím asi čas a možná i ty peníze) a potom čekat jestli se vrátí? Dobré by bylo dát návrh co a za kolik pro klub - zadat číslo účtu,vybrat peníze,nechat udělat a potom rozeslat- vzít na sraz.

09.05.2013 22:42 - Re: Podložky klubu II. 2577833
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jak vidno,hodně klubáků má o tyto chromované podložky zájem,mezi ně se počítám i já,určitě bych tam dal c5 club,dobrý nápad,navýšil bych cenu za obě,aby se penízky vrátily právoplatnému majiteli,myslím,že komu se líbí,určitě ho to nezrujnuje,byl by problém vyřešen ke spokojenosti všech,přeji hezký den

09.05.2013 22:44 - Re: Podložky klubu II. 2577837
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Jak vidno,hodně klubáků má o tyto chromované podložky zájem,mezi ně se počítám i já,určitě bych tam dal c5 club,dobrý nápad,navýšil bych cenu za obě,aby se penízky vrátily právoplatnému majiteli,myslím,že komu se líbí,určitě ho to nezrujnuje,byl by problém vyřešen ke spokojenosti všech,přeji hezký den

presne tak....je mi uplne jedno jestli dam za jednu 50kc nebo 200kc .... hlavne aby nebyl nekdo v minusu a kdyz neco zbyde pro klub tak s tim problem nemam

10.05.2013 17:04 - Re: Podložky klubu II. 2578014
Žalud
Město: Litomyšl, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 151

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Souhlasím s DrMarvin. Nutno si uvědomit, že klubové podložky a takové či makové jsou jedinečné a u pumpy se nekoupí. Proto ani cena např. 200 mi nepřipadá nijak přemrštěná. A pokud to navíc smaže náklady těch, kteří se v tom angažují- jsem pro. Co zbyde - na výdaje klubu.

10.05.2013 19:08 - Re: Podložky klubu II. 2578041
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
presne tak....je mi uplne jedno jestli dam za jednu 50kc nebo 200kc .... hlavne aby nebyl nekdo v minusu a kdyz neco zbyde pro klub tak s tim problem nemam


To mně čistě teoreticky také ale x4

10.05.2013 20:11 - Re: Podložky klubu II. 2578061
Ivan.pr
Město: Jihlava, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 168
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Vím že odbočuji od tématu - ale zmíňky výše " Co zbyde tak na výdaje klubu " mě připomněly,že jsem novým členem klubu už od ledna a ještě jsem nijak klub nepodpořil. - jsou nějaké "příspěvky " např. na internet stránky atd ?

10.05.2013 22:32 - Re: Podložky klubu II. 2578094
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
toto vlákno je o podložkách!! ostatně ohledně podpory clubu tady: .link.

11.05.2013 08:17 - Re: Podložky klubu II. 2578135
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Určitě bych si vzal obojí za cenu aby nikdo nebyl v mínusu, ba naopak a má klub nějaký zisk.

22.05.2013 00:29 - Re: Podložky klubu II. 2581625
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nějak to utichlo kolem nových podložek klubu,byl velký zájem,nikdo z našeho představenstva se k těmto našim názorum ani nevyjádřil,je to škoda,jelikož se spoustě klubákum líbí,a každý by zaplatil větší cenu,aby se zaplatily ušlé zisky za výrobu zatím ještě platných podložek,tudíž by někdo z našeho velení nás mohl informovat o verdiktu,a už je jakýkoliv

|< < 1 2 3 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator