Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

Novinky a zaujimavosti > Citroen

Ženevský autosalon 2016: Stánkem značky Citroën vane duch čerstvosti a energie!zen zen

Ženevský autosalon 2016: Stánkem značky Citroën vane duch čerstvosti a energie!

Citroën při příležitosti ženevského autosalonu 2016 vstupuje do nové etapy rozšíření svého postavení na trhu a prezentuje zde své nové produkty, koncepční vozy a partnerství, která se řídí stejným mottem, jímž je energie a čerstvost. Značka dále rozšiřuje nové služby usnadňující zákazníkům život. V kurzu je dynamika, jejímž cílem je nabídnout v rámci značky Citroën odlišnou motoristickou zkušenost a převracet zažité principy. Tento trend je na stánku značky jasně vidět a v roce 2016 bude sílit.

NOVINKY
Citroën v Ženevě vystavuje energické vozy plné svěžesti jejichž cílem je přinášet v každém segmentu pohodu! Citroën představuje rovněž partnerství odrážející kreativitu a odvahu značky.

Citroën SpaceTourer ve světové premiéře a jeho koncept
- Citroën SpaceTourer je moderní vůz výrazného charakteru spojující příjemné používání a víceúčelovost, který přenáší odpověď na potřeby současných „klanů“, ale také podnikatelů.
- Vedle něj je vystaven barevný a dravý koncepční vůz Citroën SpaceTourer Hyphen, který se zrodil z partnerství mezi značkou a mladou francouzskou elektropopovou kapelou Hyphen Hyphen. Tento dravý, čerstvý a barevný vůz s pohonem 4×4 již svým názvem Hyphen (v angličtině spojovník) propojuje rodinu a přátele, vozy MPV a SUV, město a volná prostranství a posiluje pohodový volnočasový duch sériové verze. Na stánku značky bude vůz představen při tiskové konferenci 1. března v 9:30.

z_space

Nový Citroën E-Méhari a přidružený koncepční vůz
- Citroën E-Méhari: vůz důvtipně odkazuje na ikonu značky, ale víc než jen to: je to optimistický 4místný kabriolet se 100 % elektrickým pohonem nabízející moderní zábavný styl.
- Vedle tohoto modelu bude představen jedinečný a zcela nový koncepční vůz, který vznikl ze spojení značky Citroën a francouzským módním salonem. Zářivý koncepční vůz bude odhalen několik dnů před konáním autosalonu.

z_meh

Citroën C4 Cactus: 2 nové verze
- Zcela nová 100% outdoorová verze Citroën C4 Cactus Rip Curl vytvořená v partnerství s renomovanou surfařskou značkou je poprvé vybavena systémem Grip Control zlepšujícím schopnost pohybu a stylovými prvky posilujícími jeho charakter;
- Citroën C4 Cactus „W“ v bílém jednolitém odstínu se představuje ve zcela nové „městské ikonické“ verzi, jehož klíčovým slovem je elegance.

z_cac


MODELOVÁ ŘADA: POHODLNÁ A VÝKONNÁ
Citroën vystavuje nejnovější nebo nově modernizované modely, které nabízejí design, komfort a užitečné technologie, jako je C4 Picasso, C1, C4 nebo Berlingo. Společným jmenovatelem celé řady a hlavním know-how značky Citroën je komfort. Celkový jednolitý komfort pro pohodu těla a ducha, díky němuž vozy vyhovují potřebám nového způsobu využití automobilu. Nový zážitek z řízení opírající se o účinné motory, jako je tříválcový benzínový motor PureTech (jehož přeplňovaná verze získala ocenění „Engine of The Year 2015“) a dieselové motory BlueHDi, jejichž technologie SCR je uznávaná jako nejvýkonnější technologie zpracování oxidů dusíku a snížení úrovně emisí.

ZCELA POHODOVÝ ZÁŽITEK ZA VOLANTEM
Moderní a technologická značka Citroën se neustále inovuje. Nabízí nové služby a nové prostory odpovídající novému způsobu života a spotřeby motoristů.

Služby mobilního připojení
- Citroën Connect Nav: tato nová generace 3D navigace, která se poprvé objevuje u vozu Citroën SpaceTourer, je propojená se službami mobilního připojení a využívá hlasové ovládání;
- Citroën Connect Packs: tři balíčky (paket Monitoring, paket Mapping a paket Tracking) doplňující nabídku Citroën Connect Box s paketem SOS & Assistance.

Webové stránky
- Citroën Advisor: interaktivní stránky určené pro názory spotřebitelů, které jsou k dispozici v prodejnách Citroën, umožňují zákazníkům Citroën svobodně sdílet své názory a zkušenosti na kvalitu služeb v dané prodejně; mezi výrobci automobilů jde o premiéru.
- Citroën Carstore: tyto stránky umožňují provádět srovnání všech nabídek nových vozů, které jsou k dispozici v rámci sítě Citroën, jež rovněž umožňují přímo rezervovat vybraný model on-line, jediným kliknutím, aniž by musel někam jezdit. První krok k e-shopu.

Zcela nový zážitek zaměřený na pohodu, který čiší i ze stánku na ženevském autosalonu. Světlý a přátelský stánek nabídne nové prostory jako „Le Petit Citroën“ nebo „La Maison Citroën“. Energie na stánku bude evokovat zapojení značky do WTCC, v němž hodlá Citroën v roce 2016 získat třetí titul v řadě s vozem C-Elysée WTCC, který se v Ženevě představí v nových barvách.


TISKOVÁ KONFERENCE
Tisková konference značky Citroën se koná v únoru 1. března v 9:30 na stánku značky, Hala 6. 
Budete mít možnost se od 10:00 setkat se zástupci značky.

- Linda Jackson, generální ředitelka Citroën
- Xavier Peugeot, produktový ředitel Citroën
- Alexandre Malval, šéfdesignér Citroën
- Arnaud Belloni, ředitel pro komunikaci a marketing Citroën
- Piloti týmu Citroën Racing, José Maria Lopez a Yvan Muller


Světová premiéra: Citroën SpaceTourer!
„UNLIMITED LIFE“: Citroën SpaceTourer, společník pro milovníky intenzivního života bez omezení, bude představen ve světové premiéře na ženevském autosalonu!

Citroën, který je průkopníkem v oblasti vozů MPV a ludospace, disponuje vynikajícím know-how, na jehož základě vyvíjí prostorné víceúčelové vozy, které jsou velmi příjemné k cestování. Značka s vozem SpaceTourer doplňuje svou nabídku a ukazuje schopnost nabízet stále luxusnější vozy. Optimistický, praktický a uživatelsky příjemný SpaceTourer dokáže předvídat všechny možnosti a usnadňuje tak život. Přináší odpověď vhodnou pro svět v pohybu, v němž se mění způsob života a věci se vyvíjejí a v němž je stále běžnější, že lidé tráví volný čas a cestují společně ve větším počtu.

Moderní výrazný Citroën SpaceTourer přináší díky svým třem tvarům a možnostem vnitřního uspořádání novou odpověď na potřeby rodinných nebo přátelských „klanů“, ale také podnikatelům v přepravě osob. Tato nová dodávka, která je určena pro delší cesty, v sobě spojuje komfort, praktičnost a krásu. SpaceTourer nabízí díky své nové platformě dynamické jízdní vlastnosti a vynikající účinnost se spotřebou v kategorii Best in Class.

Citroën SpaceTourer nabízí:
- design s ladnými tvary bez známek agresivity pro dokonalý klid. Styl vozu SpaceTourer je energický a vzbuzuje důvěru, díky vyšší přední masce, která je pro něj charakteristická, na silnici dominuje;
- účinnou architekturu pro větší prostornost, praktičnost a přizpůsobení se každé situaci. Modulární platforma vzešlá z platformy EMP2 nabízí více prostoru v kabině, větší objem zavazadlového prostoru a lepší ovladatelnost. Vůz je k dispozici ve 3 délkách, včetně na trhu netypických 460 cm, kdy se do vozu vejde až 9 osob. Je tedy ideálním společníkem pro život na venkově i ve městě. S výškou 190 cm se snadno vejde do zastřešených podzemních parkoviš. Velmi praktický vůz je opatřen bočními posuvnými dveřmi s automatickým ovládáním, otevíracím oknem zadního víka a řadou odkládacích přihrádek;
- komfort pro větší pohodu těla i ducha, s příjemným interiérem, vyšší polohou při řízení, posuvnými sedadly, které lze podle potřeby otočit, a střešním oknem. Pohodu zvyšuje i akustické zpracování na vysoké úrovni zajišující optimální jízdní komfort;
- technologie usnadňující život, jako je promítání informací na čelní sklo a on-line navigace 3D Citroën Connect Nav, ale také technologie zvyšující bezpečnost, mimo jiné: Coffee Break Alert, systém, který vyzve řidiče, aby si po 2 hodinách nepřetržitého řízení udělal přestávku, varování před snížením pozornosti řidiče, které dokáže zjistit, kdy je řidič nepozorný, a varování před rizikem srážky. Díky všem těmto technologiím a funkcím získal SpaceTourer maximální výsledek 5 hvězdiček v testech EuroNCAP; 
- dieselové motory poslední generace BlueHDi s výkonem až 180 koní a točivým momentem 400 Nm a spotřebou a emisemi CO2 „Best in Class“ v tomto segmentu (BlueHDi 115 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou: 5,1 l/100 km a 133 g CO2) a s nízkými provozními náklady.

 Komentáře

Komentáře


Pro psaní komentářů se přihlaste a aktivujte si úplný profil ...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator