Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Králové silnic
15.07.2015 22:30 - Králové silnic 2841345
bobe
Město: Praha - Zásmuky, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.7 V6 HDi 208k (150kW) TourerPočet příspěvků: 161
99 Poslat soukromou zprávu
Cau klubáci, jen tak ze zvedavosti se ptám, jsou mezi námi i nějací King of the road?
Ja sám jezdím s kamionem a nechce se mi věřit že by tady nebyl někdo další

16.07.2015 06:29 - Re: Králové silnic 2841374
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Nedávno jsem jel 2x skrz celé Německo. A domníval jsem se, že předjíždění kamionu kamionem o 1 km/h tam není běžné. Bohužel je. Naprostá většina takových brzdičů je z východní Evropy se slušným podílem CS (inu co se doma naučíš...).
Já chápu, že rozhýbat 2 tuny jde mnohem snáze a levněji než rozhýbat 40 tun. Při našem provozu to většinou jsem schopen zkousnout. Chápu, že ty lidi pospíchají za peníze. Jenže při hustotě provozu v Porůří jeden takový magor zpomalí rychlý pruh ze 150 na 90 a tím okamžitě vznikne kolona a nakonec slušně nejede vůbec nikdo. Navíc když souvislý provoz zpomaluje ze 150, tak vznikají dost zajímavé situace.

16.07.2015 07:44 - Re: Králové silnic 2841376
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Nemci su vypatlany narod to netreba rieši
Vo švajci je normálne že keď ten za mnou sa rozhodne predbieha, tak mi blikne a ja mu trochu pribrzdím aby to netrvalo pol hodinu.
Málokto predbieha pre 1km/h.. ja osobne predbieham ked je to zhruba 5km/h a viac, lebo tento rýchlostný rozdiel už mi spraví neplechu v čase príchodu.

Napríklad za 4h jazdy je to už 20 kilometrov..a to rozhodne či dorazím včas alebo nie.

Dalšia vec je že ak ten predomnou je naložený, tak dole kopcom a po rovine mu to môže ís plných 90, ale v kopci nebude vláda a zbrzdí ma aj na 65-70..čo už je dos na to aby regulerny kamion nedošiel do ciela, a strávil noc 15-30km pred vykládkou.. Nehovoriac o komforte jazdy, ís 4 hodiny na plyne a nie na tempomate kvoli trtkovi je fakt potešujúce.

Ja ale mám trochu iný druh práce ako bezny vodiči..a som plateny od hodín takze predbieham minimálne..aká je premávka..taká je premávka. Každý večer som doma.

Vačšina CZ/SK vodičov ahá turnusy, sú v tej krpatej kabíne aj mesiac vkuse, poznám aj prípady ludí čo idú domov len v lete na týžden a druhý týžden na vianoce !

P.S a jazdím real king of the road.. jeden z posledných Renaultov Magnum 500

19.12.2015 14:35 - Re: Králové silnic 2898588
bobe
Město: Praha - Zásmuky, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.7 V6 HDi 208k (150kW) TourerPočet příspěvků: 161
99 Poslat soukromou zprávu
Delict: jee taky jezdím s tímto modelem v černé bavě a taky jeden z posledních
Je fakt že jsem se už vybodl na ježdění po EU ale zatím mne to pořád baví.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator