Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Rozčarování z C5
09.07.2009 17:12 - Rozčarování z C5 873617
SaraXM
Město: Troskotovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 130

99 Poslat soukromou zprávu
Tak je tomu asi rok co jsem koupil C5 kombi po faceliftu v motorizaci 1.6 HDI z prvu jsem ho nemohl sehnat cekal jsem asi tri mesice nez se objevil nejaky ktery by vypadal aspon trosku dobre jel jsem pro nej az do ostravy no pres celou republiku temer 400 km no nic slibenou servisku jsem nedostal po kontrole vsech cisel a vnejsiho vzhledu jsem ji koupil po kratke dobe zjisteni jak na tom jsme s projetymi kilometry z francie jsem si nechal poslat servisni opravy tachometr nesedel od posledni navstevy servisu o 50 tisic rikam si dobra to neni tak hrozne dalsi vec nesedi datum uvedeni do provozu z francie na servisce bylo datu 2005 v technicaku temer o rok vic 2006 no treba nekde nedko udelal chybu to se stane no nic bezne oprvy a takove obyc naklady nic vazneho krom cidla na vzduch ale i to bylo do trech tisic tak jsem si rikal po vsech nesnazich to bude dobre ovsem jak se rika nerikej hop dokud nepreskocis v patek mi odesel alternator a tak jsem navstivil citroen servis a me zjisteni nebralo konce nejprve jen tak zlechka alternator oprava bude stat 5000 to jde rikam si ale pak technik povida ze ten zvuk motoru je divny a ze to nejspis dela retizek na vackove hrideli a ze uz to tam nekolikrat menili ze ti je zavada celkem bezna retizek stoji cca 1800 ale prace protoze musi polovina motoru dolu za dalsich 5000 no rikam si je to dost ale kdyz uz to tam bude stat at to udelaji vse at je to v poradku ha ha ha omyl druhy den kdyz mi volali ze servisu ze to je hotove volali ale ne ze je to hotove ale ze zjistili ze vahadla na vacce jsou uplne hotova a jedno dokonce neni k nalezeni ....(je zarazene nekde mimo ) takze oprava dalsich deset tisic vymena vsech vahadel a pokud by to vse melo byt fainovka nejlepe vymenit hlavu jelikoz ulozeni hridele je tak zedrene ze to neni na opravu ale na vymenu ale na funkcnost motoru to nema vliv aspon zatim takze zaver z me navstevy servisu je dovolena na malorce za 25000 by byla na celi tyden pro dva v servise to bylo jen dva dny a psychicky klid asi nenajdu v nejblizsim roce ..... rok ktery chybi v servisce a i v technicaku to auto stravilo nekde v nemecku kde mu dali asi nejspis nekde v garazi na koleni co proto podle techniku to nekdo boural na spodek a tak hodne ze odeslo nasavani oleje a to pridrelo vacku znicila vsechna vahadla a motor byl netypicky hlucny no proste skveli tyden zas...ny skur....ny nemci nenavidim je uz od malicka a ted jeste o 25000 vic a to jeste ze v tom servise jsou takovy vstricny a rovnou mi rekli ze je to na opravu ze to neni na nejake dlouhe jizdy jezdim pres celou repobliku dvakrat mesicne a ted mi to v patek pri ceste z brna vypadlo u ml. boleslavi na jednu stranu stesti tam jezdim do servisu na druhou stranu me to pekne sere kdyz clovek zjisti jaky jsou vsichni hajzli takovy prachy za to chteji a pak jeste same starosti normalne bych je vsechny postavil ke zdi tak to jen tak ze zivota C5

09.07.2009 17:43 - Re: Rozčarování z C5 873618
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Nic ve zlém, ale to se fakt nedá číst... Bez interpunkce a souvětí delší než Čapkova...


P.S. Nojo, proč všichni píšou, před koupí auta si jej nech projet diagnostikou a autorizovanej servis z tebe sedře kůži, maso a místama i kosti

09.07.2009 17:47 - Re: Rozčarování z C5 873619
Růža
Město: Horažďovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 281

99 Poslat soukromou zprávu
Jo, jo, old car je hold old car. Každý z nás, stejně jako já, si myslím přeje a tiše doufá, že ho podobné osudy nepotkají. Bohužel ne vždy má člověk štěstí. Když kouknu na tvojí C5, je to krasavice od pohledu. Jenže pod hezkou fasádou se kolikrát skrývají hodně opotřebované nebo poškozené vnitřnosti. A jelikož žijeme v Čechách, tak musíme počítat se vším.
Osobně musím říct, že po roce ježdění a najezděných 20 000 km (celkem najeto 212 000 km), jsem neměl jeden problém (nepočítám-li klasické neduhy C5). uk, uk na pevnou kastli C5
A ještě ti přeji, a je to na dlouho poslední velký problém.

09.07.2009 18:26 - Re: Rozčarování z C5 873623
bxmann
Město: Mladá Boleslav, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
To kritizuješ servis v Kosmonosích Mrkvu nebo toho blbce co ti to prodal. Já jen že do Kosmonos jezdim a samá spokojenost, je pravda že mi na autě dělá na 90% Sibera.

09.07.2009 20:48 - Re: Rozčarování z C5 873632
SaraXM
Město: Troskotovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 130

99 Poslat soukromou zprávu
ne e kosmonosy jen sama chvala ale ty hajzly v nemcich me stvou

15.07.2009 17:03 - Re: Rozčarování z C5 873856
Lobos
Město: Frýdek - Místek, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 26
99 Poslat soukromou zprávu
Já jsem jel pro c5 do Usti a to jsem z Frýdku Místku,ale byli absolutně vstřicni asi proto že citrony prodavají.Prošel se mnou historii vozu,řekl ktere zavady byly odstraňovány ale o km jsem si iluzi nedělal.Najete měl 108000.Ale tiše doufám že jo a navíc podle servisni knižky byly dělany i rozvody.Mám 2litr benzin tak ty je dělají při 90000.Rok výroby 2005.Zatím s vozem absolutní spokojenost a klepu na bednu.

15.07.2009 18:47 - Re: Rozčarování z C5 873859
sservis
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v XPočet příspěvků: 43

99 Poslat soukromou zprávu
Já jsem bytostně přesvědčen, že z deseti náhodně vybraných aut z českých autobazarů je devět plečka ala autor. Logicky, když dávám pryč auto a je dobré, vezme si ho někdo z rodiny nebo z kamarádů, ale když je to plečka, dám ho do bazaru, aby nový šastný majitel nechodil prudit. Já měl docela kliku, C5 jsem koupil v Německu v bazaru a už jsem najel skoro sto tisíc a pohodička, jen běžné věci - svíčky, filtry a tak. Příští C5 určitě koupím zase v Německu nebo v Beneluxu, ta troška komplikací mi stojí za to, abych snížil riziko zakoupení auta s načasovanými průsery.

15.07.2009 19:42 - Re: Rozčarování z C5 873863
xj12
Město: Děčín, Auto: Počet příspěvků: 12
99 Poslat soukromou zprávu
Já si ji taky nakonec koupil v německym zastoupení Citroenu,kde byla nová prodaná a taky neustále servisovaná. Kromě pár otěrových šrámů je ok.
Tady v čechách jedna sra..ka za druhou,skoro všechny samozřejmně se serviskou,ale už nejmíň 2 roky nevyplněnou


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator