Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / USB napájení u středového displeje?
28.06.2013 10:36 - USB napájení u středového displeje? 2593680
myneur
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 306
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nezkoušel někdo přidělat ke středovému displeji na palubce USB konektor pro napájení GPS atd? Je tam z čeho vzít bezpečně napájení?

Navigace v mobilu se mi hezky vejde přesně před ten displej, takže by mi pomohlo, kdyby její napájení mohlo být hned tam, a nemusel drát sahat až dolů k zásuvkám.

Díky za rady..

28.06.2013 11:34 - Re: USB napájení u středového displeje? 2593707
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Řešil jsem dávno viz obrázek. Nemám origoš rádio (to jsem vyhodil týden po koupi), napájení jsem vzal z napájení za rádiem a vytáhl vpravo kolem rádia. Plochu tam mám napevno směsí chemoprenu a vteřinového lepidla. Když nepoužívím GPS, tak ten USB kablík strkám do větráku, aby tam nevlál. Maximální spokojenost.
Foto je staré, nyní mám GPS s TMC (sledování zpravodajství z rádia) a USB kablík je i anténa, tak jsem ten napájecí kablík musel vyměnit. I když je srolovaný za rádiem, tak TMC chytá perfektně, měl jsem z toho obavy.
Je úžas, jak málo výrobců pochopilo, že GPS se nedává k řadící páce. V TV byl test nějakého auta, které mělo 12V nahoře pod oknem a redaktoři z toho měli vánoce.

Přílohy:
GPS.JPG ( 2308737b ) - GPS


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator