Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / C5 z jiné stránky.
|< < 1 2 3 4 > >|
05.12.2008 14:28 - Re: C5 z jiné stránky. 167653
lemone
Město: Písečná, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 38

99 Poslat soukromou zprávu
To Olfinplus:Ty člověče koukal jsem,že jsi z Trutnova. Já původem taky. Nejsi Ty náhodou propagátorem nebo snad zaměstnancem toho slavného VW salonu

05.12.2008 15:02 - Re: C5 z jiné stránky. 167654
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Olfinplus-tak teda nevím,já mám 4.ho citrona,BX 2x,xantii a C5 tku.Nedám na citroena dopustit.Nikdy mne nenechala v nějakým větším srabu,jen jednou se mi nezvedla c5tka,ale to se může stát i u jiných aut,když třeba odejdou tlumiče,tak se s tím taky moc jezdit nedá.Naopak já bych v životě nechtěla německý auto.Měla jsem Audi 100,a milionkrát je lepší citroen.Audinu jsme jako jiná auta , koupili ojetou,tenkrát byla 3letá a odešlo turbo.tenkrát cena 45tisíc za turbo.Jezdil s ní chlap!!!Myslím si,že každé auto má svý a každý si bude hájit to svý,ale nevím,proč by měl být chlap lepší ohledně auta než ženská.Chlapi taky neumí jezdit a někteří si neví rady ani po technické stránce.Vivat citroen!!!

05.12.2008 15:12 - Re: C5 z jiné stránky. 167655
tomc
Město: Rožnov pod Radhoštěm, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 337
99 Poslat soukromou zprávu
LHM Citroeny mame v rodině od 93 vývoj je už takový,že BX19RD měl jen volant,klacek a pedaly.par dratu do motoru a par do kufru nemělo se co posrat.sem tam kaplo LHM u XA v HDIčku těch kontrolek a čidel je víc a jen počítadlo motoru no a C5 počítaču několik LDS ovladano také tlačítky tak není divu,že se sem tam neco sekne.když jsem kupoval C5 tak jsem otci řikal,že na té kurvě nic sam nespravím a on mi povidá s přiznanými 200tkm na budíku budou mouchy už vychytané.a zatím měl pravdu ja jen když je čas preventivně něco rozdelam namažu a zase složim.pokud mam starší autí tak musím sem tam dělat udržbu sam nebo v servise.jestliže čekam až to upadne nebo změní konzistenci LHM/LDS tak pak mohu nadávat na CITROEN jak chci.foukam koule již dlouho a stejně se najdou lidi kterym je lito fouknout poloprazdnou kouli se slovy to ještě pruží. Olfinplus kup si rovnou odtahovku at mᚠjistotu.

05.12.2008 18:06 - Re: C5 z jiné stránky. 167656
Olfinplus
Příspěvek byl vymazán. Vymazal(a) tief, 08.10.09 22:18
Důvod: vymazane keci provokatera - prodejce VW

05.12.2008 18:13 - Re: C5 z jiné stránky. 167657
zulu23
Město: Praha Háje, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 118

99 Poslat soukromou zprávu
Já navrhuju postavit Olfinplusa rovnou na hranici
Docela jsem se pobavil - "Jinak když čtu připomínky Darji, tak bych doporučil si spíše pořídit chlapa!" ...tiefův hněv na sebe nenechá dlouho čekat
lemone - dobrej postřeh... .link. ...to je masហna Tvoje nervy, co?

05.12.2008 18:56 - Re: C5 z jiné stránky. 167658
zulu23
Město: Praha Háje, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 118

99 Poslat soukromou zprávu
Olfinplus - my se s Tebou ale taky nechcem dohadovat. My Tě totiž budem rovnou lynčovat C5 je můj první Citroen, tudíž žádnej "srdcař" nejsem, ale Tvé argumenty ale zase dostávají mě. Ohánět se statistikama prodejnosti je fakt úlet. Nekupujeme rohlíky v Lidlu. Znamená snad, že když nejvíce uživatelů má O2, že je to ta nej volba? ...že když Mrkvosoft vede na plný čáře v oblasti softu, že je ten nejkvalitnější, nejoptimálnější, či nejlevnější??? Koncern má skrátka náskok jak v oblasti zastoupení, tak co se zažitosti občanů týče. Jestli jsi jen prudič, co jakožto nácek plní fóra levičáků, co jako muž vytáčí ženy k nepříčetnosti v jejich (pro nás nepochopitelných internetových debatách, skrátka co jen visí na síti, aby vyvolal rozruch, pak je mi Tě líto. Jsi-li ale alespoň drobet inteligentní a vážně si stojíš za svými názory, pak je mi Tě líto ještě víc!
...sakra to jsem se rozjel! ...ale že jsem mu to nandal, co???

06.12.2008 06:41 - Re: C5 z jiné stránky. 167659
tomc
Město: Rožnov pod Radhoštěm, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 337
99 Poslat soukromou zprávu
no to co dělal a delá citroen za vybavu koncern neumí.blikající kontrolky u koktavek také nejsou žadnou vzacností.a to,že srovnávají C5 a superba taky není to pravé ořechové.mam pocit,že superb je vlajková lod MBprodukce a C5 jen višístřední třída.proč to neudělají ve stejné kategoriji XA neboC5/oktavka a C6/superb ?? i XANTIE s koncepcí 90let oktavku pose..e.jen takový senzor stěracu v koncernu dlouho nevěděli co to je.

06.12.2008 08:05 - Re: C5 z jiné stránky. 167660
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Ani nema cenu raagovat na cloveka, co se najednou z niceho nic zjevil a hned prvni den ma rozumu plnou tlamu. Kouknem se, jestli nemas alterego, ktere se trochu nazlobilo kvuli tomu, ze ja se citim dusevne odpovedna za klub a za jeho nabirajici smer
Bohuzel, tohle je problem internetu, za "sklem" je i z malyho pipíka óbrmacek


Dalsiho chlapa nepotrebuju, fakt mi staci ten jeden

06.12.2008 08:39 - Re: C5 z jiné stránky. 167661
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nevím,kde vzal Olfinplus,že jsou citroeny někde vzadu.Zrovna nedavno jsem četla testy ojetých aut staré 5 let.Citroen C3byl na 20..místě,VW Bora 26.C5tka byla na 50.místě a VW passat nba 52.místě.Ze 111tipovaných aut.Prostě měl kliku na auto,které se prostě porouchalo ve všech směrech.Taková byla i fungl nová Octávie šváry.Sralo se mu na ní vše ,hned jak ji přivezl domů.Měl problémy i s reklamacemi.Já mám broučka 6let starýho a ve vnitř klid,sedačky drží a žádná světýlka na mne bezdůvodně nesvítí.Prostě jeto komfort.Když srovnám Xantii,kterou jsme před 2ma roky prodávali jako 10letou,tak škodovka neměla ani ponětí,co vše se dá na autě vylepšit.Kdyby nepřišel VW,tak by asi zaostávala.Je to tvrdý auto a za ty prachy bych si ho v životě nekoupila.Zrovna tak VW.ĄUž se nebudu nějakým Olfinplusem zabývat-nestojí mi za to.

06.12.2008 10:03 - Re: C5 z jiné stránky. 167662
fantomasc5
Město: Zlín, Auto: Počet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
Darjo nevím proč jsem Tě urazil!Ty jsi tady správcem?Psal jsem můj postřech nového uživatele.Promin že tady všechny neznám.
Hodně mě zamrazilo co všechno se může pokazit.Ted hledím na své auto jako na zázrak že vše jakštak funguje a nic mi tam nesvítí.

06.12.2008 10:04 - Re: C5 z jiné stránky. 167663
jaara
Město: , Auto: Počet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
jezdím se třetím citroenem a bez nějakých problémů. Š120 se moc pos..nemohla, vždy kolikpak tam bylo čidel, elektroniky.. ba naopak bych řekl, nato, kolik citroeny mají všech heblátek, senzorů, elektroniky, tak je to vychytaný. samozřejmě xantie a Xm oxidovaly kontakty, ale oprava za nulu, pouze je očistit a fungovali opět x let dál. Když se porouchá obyčejná fóbie, koktávka, tak jaká procentuální chybovost u aut asi může být. Mám auto po "ženský" a mohu děkovat, že se o ní tak hezky starala. Než kdovíjaký chlápek, co ji jen vodrbe (abych byl slušný). Jinak pánové, nic proti nám nemám. Je to člověk od člověka

06.12.2008 10:49 - Re: C5 z jiné stránky. 167664
Olfinplus
Příspěvek byl vymazán. Vymazal(a) tief, 08.10.09 22:17
Důvod: vymazane keci provokatera - prodejce VW

06.12.2008 10:56 - Re: C5 z jiné stránky. 167665
Beatldžus
Město: Ostrov , Auto: Počet příspěvků: 76

99 Poslat soukromou zprávu
Nevím proč se necháte vyprovokovat nějakým,,odborníkem".Já měl auto koncernu VW a žádná sláva.Najeto 53000km a nejdřív kosti,stabilizátor,ložiska a čekala mě výměna serva za 25000kč.Mluvím o Fóbii combi r.v 2003.Ani kočárek jsem do ní nenaložil(rodinné auto).Pomáhám známému v servisu a vidím čeho jsou ve VW schopni.Rozebíral jsem i 3 roky starého Superba a hrůza.Každé auto má něco a tyhle kydy mě můžou fakt naštva ))

06.12.2008 11:00 - Re: C5 z jiné stránky. 167666
jaara
Město: , Auto: Počet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
každý auto má svý chyby, ale ohánět se nějakýma prodejníma číslama je docela nesmysl. Každý má svůj názor, to ano, ale neházet sem do placu nějaký statistyky o autech, který nic nevypovídají. Když se o auto nebudeš starat, tak ti to vypoví službu. Mrkni se na prodejni statistiky audi A8, mercedes S, citroen C6. ty taky nebudou mít kdoví jak velkou prodejní statistiku. A neřekl bych, že by měli být extra kazoví. Na noví nemám, tak si vezmu ojetinu, a koupím i od majitele, který se o to staral, a ne první co se mi naskytne.

06.12.2008 11:02 - Re: C5 z jiné stránky. 167667
Olfinplus
Příspěvek byl vymazán. Vymazal(a) tief, 08.10.09 22:17
Důvod: vymazane keci provokatera - prodejce VW

06.12.2008 11:09 - Re: C5 z jiné stránky. 167668
jaara
Město: , Auto: Počet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
to si pujdu vysát C5-ku. Já si auto nekupuju podle toho abych si koupil auto které se prodává nejvíc, tohle mě je úplně někde. Jde mi o to, abych byl s autem spokojen. A to já jsem. Měl jsem Xm které jsem vyměnil za Golfa IV, ale po 5 měsících jsem šel do C5. Je prostornější, vybavenější, pohodlnější a v rodině šípů.

06.12.2008 13:23 - Re: C5 z jiné stránky. 167669
zdenec
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Když jsem si tak pěkně početl jak si notujete více či méně jedntně, chtěl bych přidat svůj názor na C5. Mám druhou, první C5 I HDI 2,0 jezdila a jezdí dodnes. Nevzpomínám si, že bych měl nějaký podstatný problém. Jo, praklé pérko v páčce ovládání počítače. Opravil sám dle návodu zde na fóru. Nyní mám C5 II 2.0 HDI 16 ventil a je to podstatný rozdíl k lepšímu. Koupil jsem ji jako předváděcí vozidlo měla 3500 km nyní jsem najel již 6000 a zatím vůbec nic. Možná to příjde. Vystřídal jsem dost značek za posledních 20 let, ale zakoukal jsem se do C5. Jestli něco se po..re, co dělat. Nakonec co se může polámat se určitě poláme!

03.01.2009 23:37 - Re: C5 z jiné stránky. 169271
mechanik
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Já jí nikdy novou neměl,ale po letech v autorizaci znám spoustu lidí co í novou měli.První ročník byl řekněme slabší,víc slabší, s nástupem faceliftu super kára ale!!!vzhledek k tomu že auta dělám i doma tak vidím že auta i s relativně malo najetýma kilometrama má problémů kopu.Předesílám že citroen mám hodně rád,vystřídal jsem jich mraky už od gs a ty auta mě živý.Druhá stránka věci je taková že věci jako např.vnitřní kliky předních dveří,řemenice kliky hdi,zapalovací cívky v6,neustálé pískání zadních brzd,problémy s podtlaky u 2.2hdi,tachometry,propadající se brzdový pedál.............. mě vadí.Tohle nedělalo ani starý bx!!Nad tím by se měl někdo zamyslet než řekne že to auto šlape.Jestli někdo řekne a co skutečný počet km a předchozí majitel?dobrý,ale když mi přijede xantie z roku 93-4 a ma najeto na tachu 100000km tak se směju ve finále má minimálně čtvrt mega a x majitelů a potíží půlku. na druhou stranu se starám o 2.2hdi která jezdí taxi,na tachu při posledním servisu 747000km a auto je pěkny,fakt nevim a doufám že mě nesežerete

04.01.2009 09:14 - Re: C5 z jiné stránky. 169272
Huppy
Město: Bělá nad Svitavou, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 10
99 Poslat soukromou zprávu
olfinplus.... Není nad koncernový auta. to mᚠpravdu. V práci máme Octavii combi 1.6, rok 06, všichni jsme rádi, že ji tam máme, protože pravidelně po ujetí 5tis. se něco po..re a auto musí do značkového servisu, kde to trva min 3 týdny a my nemusíme nikam jezdit a v práci je pohoda. (závadyravidelně se rozsvěcí diagnostika motoru a nikdo neví proč, občas se rozsvítí kontrolka na servo, při teplotě pod 0 st.C nastartuje, jen když ji hezky poprosíš(baterka stará jeden měsíc) a podobné závady. najeto má 60.OOOkm.Tak si tedy kladu otázku, kde asi udělali soudruzi z NDR chybu.

04.01.2009 09:59 - Re: C5 z jiné stránky. 169273
SaraXM
Město: Troskotovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 130

99 Poslat soukromou zprávu
no ja si tu pocetl celkem dobre je s podivem ze se tu vicemene vyskytuji nazory lidi kteri z autama moc problemi nemaji to ja uz snad oskousel vsechny znacky a problemi mel se vsema takze podle toho vybirat znacku je blbost je uplne jedno jaka znacka to je takze ja si beru auto podle toho jak se mi libi protoze opravy jsou na kazdem aute vybral jsem si citroen protoze je pohodlny a prostorny coz me nejvic ucarovalo libi se mi interier tam travim nejvice casu z venku je mi to celkem jedno mel jsem i bx i xm ted mam C5 jsem uplne zpokojeny i kdyz ctrnact dni po koupi me nabrali jesterkou a mel jsem od predniho kola k zadnimu rozervany prah jednou mi to nechtelo stratovat ale to bylou spatnou naftou vaznejsi problemi teprve cekam ale na druhou stranu vetsina problemu jsou proste provozni jako brzdy naprava remeny to se proste dela u vsech aut at je z indie nebo z nemecka stale to delaji jenom lidi takze myslim ze at si kazdy na to svoje auto peje chvalu jak chce hlavne kdyz on sam je spokojeny a to je dulezite nic jineho a kdyz ho to prestane bavit muze si preci koupit jine nebo ne a takove rady od tech co auta opravuji vubec neberu vazne protoze co clovek to jiny nazor to si myslim ja preji pekny den vsem a pohodu v aute at uz jezdite cimkoliv .

|< < 1 2 3 4 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator