Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Úpravy, vylepšení, tuning / Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech....
1 2 3 > >|
05.02.2010 18:37 - Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803644
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Po shlédnutí fotek toho rádobitunila "pbtu" se mi chce upřímě zvracet....omlouvám se všem za svoji reakci, ale takové hnusy jsme na autě už dlouho neviděl a doufam, že zase rychle neuvidim.
Rozpěrné tyče mezi "tlumiče" ....ona má snad C5 problém s tuhostí kastle, nebo s tim jezdí 200 po hrbolatejch okreskách ? ....a to se nebavim o dílenskym zpracování té "tyče"
Budík na turbo ...jojo, to je potřeba vědět na kolik tlakuje a pořád..., a jak ho jinak připevnit než na hnusnej kus rádobykarbonu
Ty sportovní pedály - bez těch to prostě nejde....ty musí bejt....to se hned jinak šlape na plyn...dy byly v Baumaxu ve slevě...asi proto, že je o ně takovej zájem
Držák na nápoje přidělávat jedině samořezkama do plastu - a má další majitel o starost víc jak to zamaskovat



.link.
.link.
.link.
.link.
.link.

Některý lidi by měly mít C5 zakázanou, protože tohle je vážně hnus.....
C5 je krásná sama o sobě, tak si toho važme

Dutch

05.02.2010 18:51 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803645
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Mně se tohle zdá neškodné. Pokud to není proti předpisům (což velmi mnoho úprav je), tak a se každý vydovádí podle svého vkusu.

05.02.2010 18:52 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803646
pajauchy
Město: Hrdibořice, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v XPočet příspěvků: 148

99 Poslat soukromou zprávu
ahoj , já mám sice taky pedály ale myslím si že c5 je sama o sobě už dost vychytaná. Proto si je snad kupujeme ale proti gustu...

05.02.2010 18:57 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803648
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mě se to také nelíbí. Ale a si každej upravuje auto neškodnejma blbinama jak chce. O to víc se mi líbí moje auto které je pořád přesně stejné jako když vyjelo z fabriky.
Když to ty lidi baví tak není co řešit............

05.02.2010 18:59 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803649
pajauchy
Město: Hrdibořice, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v XPočet příspěvků: 148

99 Poslat soukromou zprávu
Petr72 - krasavec až na toho kančíka

05.02.2010 19:02 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803650
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tím kancem jsem to vytunit rozhodně nechtěl. A doufám že ten smajlík ""nebyl škodolibej.

05.02.2010 19:04 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803651
pajauchy
Město: Hrdibořice, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v XPočet příspěvků: 148

99 Poslat soukromou zprávu
nééé , nebyl. Černá vypadá fakt luxus

05.02.2010 19:15 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803652
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Světle modrá taky

05.02.2010 23:16 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803657
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
Dutch napsal(a):
Po shlédnutí fotek toho rádobitunila "pbtu" se mi chce upřímě zvracet....omlouvám se všem za svoji reakci, ale takové hnusy jsme na autě už dlouho neviděl a doufam, že zase rychle neuvidim.
Rozpěrné tyče mezi "tlumiče" ....ona má snad C5 problém s tuhostí kastle, nebo s tim jezdí 200 po hrbolatejch okreskách ? ....a to se nebavim o dílenskym zpracování té "tyče"
Budík na turbo ...jojo, to je potřeba vědět na kolik tlakuje a pořád..., a jak ho jinak připevnit než na hnusnej kus rádobykarbonu
Ty sportovní pedály - bez těch to prostě nejde....ty musí bejt....to se hned jinak šlape na plyn...dy byly v Baumaxu ve slevě...asi proto, že je o ně takovej zájem
Držák na nápoje přidělávat jedině samořezkama do plastu - a má další majitel o starost víc jak to zamaskovat



.link.
.link.
.link.
.link.
.link.

Některý lidi by měly mít C5 zakázanou, protože tohle je vážně hnus.....
C5 je krásná sama o sobě, tak si toho važme

Dutch

Ackoliv nechapu proc je nutne zakladat na toto diskuzi a tim spis se obouvat do jineho clena a jeho uprav, ale na druhou stranu kazdy mame svuj nazor.
Osobne se mi take jeho upravy nelibi, ale je to kazdeho vec co si do auta da a jak si co upravi. Pokud se to libi jemu a je spokojen, tak v tom nevidim zadny problem, je to zase jeho vlastni nazor

05.02.2010 23:45 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803659
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Tak osobně to také shledávám bastlem. A naprosto chápu to, že se rozvinula diskuze o praktičnosti a funkčnosti.
Třeba nášplapy pedálů jsou pitomost, tyhle levné nášlapy kloužou, když beru nášlapy a chci je za každou cenu, zvolím firmu jako sparco a nebo issotta, kde jsou pedály opravdu dělané tak, že pogumovaná část je kvalitní a bota nezklouzne.
Rozpěra je sice nutná, ale u aut, kde dochází k velkému skrutu karoserie. Při běžné jízdě ji nepotřebujeme, ba naopak kastle se kroutí jinak, než je výrobcem zamýšleno.

Ale jak napsal alx, prostě proti gustu žádný dišputát. Je to každého věc, jak si auto vyšperkuje, hlavně a to neohrožuje jiné (a chodce, tak řidiče)

06.02.2010 08:30 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803663
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
mnoooo treba ten kufr ma uklizenej

jinak na 4x polamat pracky a klistyr takhle zkurvene auto jsem uz dlouho nevidel
s alxem souhlasim z casti taky ale o nejakem sperkovani a uprave nemuze bejt rec..dle meho prasarna a zkurvene auto

06.02.2010 09:26 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803666
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Diky za vase nazory, s vetsinou se tedy asi shodnu, ja jak videl ty fotky, tak jsme proste musel nejak reagovat. JE MI TOHO AUTA PROSTE LITO !!!! ...nereknu, at si takhle sperkuje Skodylack 120L po dedovi, ale pohadky o tom jak vetracek /nejlip z PC zdroje/ prida 6 kobil tim jak pretlaci tlak turba.....ten clovek si dela bud srandu, nebo potrebuje Chocholouska.

Cele to na me pusobi dojmem, ze je to jeho prvni auto /a nejspis ho dostal od tatky k maturite/ a ten clovek si toho proste nevazi....

Jinak by nemohl takhle hnusne tam narvat ty spinace - .link.

Proste to auto lituju....pred 10 lety by ho za to asi na vesnici v hospode pochvalili, ale dneska.....

06.02.2010 09:29 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803667
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Hlavne nechapu proc si nekdo koupi 1,6 HDI a potom tam bastli nejake ventilatory jako pomocne turba. Hlavne ze to prida 6 HP s powerboxem to bude mit tak 150 HP ne ? Co tak jeste nechat udelat na zakazku lesteny vyfuk bez tlumicu. . Dame si tam i green. Chudak motor a hlavne chudak novy majitel. To je tak na vymenu celeho interieru.Tech vypinacich vrtanych do palubky to je fakt mimo misu. Jinak treba by se tam nasel i nitrak NOS Nekteri lide asi fakt nemaji soudnost.

06.02.2010 10:08 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803668
Seki
Město: Velké Meziříčí, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 58

99 Poslat soukromou zprávu
Souhlasím. Někdo např. hledá půl hoďky ideální místo pro kontrolku a jinej je schopnej jí "nainstalovat" tam, kde mu prostě skončej dráty... Za takovej tuning na autě bych někomu urazil ruce u samý prdele. Ale abych se jen nenavážel, možná je to jeho první auto a někde se realizovat musel, no... Ale že si vybral zrovna C5ku:

06.02.2010 12:05 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803672
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
To bude určitě nějaký hodně mladý kluk a tam to "NADŠENÍ" přerazí míru vkusu. Vypadá to Opravdu otřesně.A proč hlídat nonstop tlak v turbu,to jsem opravdu nepochopil pil.

06.02.2010 12:21 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803674
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Spíš by se mu měla ukázat jiná cesta. Já naprosto chápu lidi, co chtějí mít auto odlišné, ale musí se to dělat s vkusem.

Když vylepšit exteriér, tak nalakovat lišty do barvy karoserie, koupit pěkná kola, stříknout brdiče, a pěkně vypadají, někdo ještě rád fólie. C5 je tak komplikovaný dyzajn, že jakýkoli zásah do něj musí být kontinuální se zbytkem.
I exteriér se dá vylepšit, ale zase decentně. I ten budík by šel podle mě pěkně zabudovat. Koupit si laminátovej domeček na něj a dodělat ho tak, aby pasoval na sloupek a pak to nechat očalounit stejnou látkou jako je sloupek.

Jenže většina takových úprav stojí hodně peněz a tak se lidi uchylují k tomu, koupím univerzál a chytnu to samořezkou

06.02.2010 12:41 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803677
pajauchy
Město: Hrdibořice, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v XPočet příspěvků: 148

99 Poslat soukromou zprávu
nejlepší tuning je klubová samolepka

06.02.2010 12:44 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803678
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
A podložky

06.02.2010 12:45 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803679
pajauchy
Město: Hrdibořice, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v XPočet příspěvků: 148

99 Poslat soukromou zprávu
ty ještě nemám

06.02.2010 12:48 - Re: Některý lidi by měli mít zakázáno se hrabat v autech.... 1803680
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
budou koncem února, už jsem objednala dalších sto kusů.

1 2 3 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator