Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
MartinP
27.07.2009 02:01 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Ahoj, moje první auto v roce 2001 bylo Škoda Favorit r.v. 93, potřeboval jsem přibližovadlo do práce, ale zároveň už tehdy jsem pokukoval a snil o XMku 3.0i, bylo to parádní luxusní letadlo, ale nakonec jsem ho nikdy neměl. Škodovka Favorit po 3 letech běžného provozu nakonec schnila. Pak jsem přesedlal na VW Golf III 1.9TDi 66kw, r.v.96, krátkej 5dv., auto sloužilo dobře, malá spotřeba 5lit./100km, ale málo místa, protože vozím kolo, rybářské věci na několikadenní rybaření a pokud jsme jeli ve dvou, tak se toho moc nevešlo. Po 3 letech jízdy VW Golfem následovala nezaviněná totální nehoda a auto se už nevyplatilo opravit, tak bylo prodáno. Jinak VW Golf je taky schnilotina, spodky dveří, prahy, kapota, vše dost trpělo a trochu korodovalo, nejspíš málo kvalitní základní povrchová úprava karoserie. A teď nastal zlom, chtěl jsem konečně kombíka a pořádný a pohodlný auto. Dlouho jsem vybíral a přišlel na řadu Citroën Xantia 1.8i, r.v.96, kombi. Bylo to a pořád je úžasný auto, neuvěřitelně pohodlný a prostorný, jízda byla slast, prostě paráda. Auto je teď 13 let starý a není na něm jediná rezavá ďupka, vůbec se to nedá srovnat s VW Passatem, Golfem nebo Š-Octavií podobného věku, jsou to prostě proti Citroënu schnilotiny a bez pořádný výbavy (můj osobní názor). Po dvou letech jízdy s Xantií došlo na novější auto a tím nemohlo být nic jiného než C5 kombi. Takže Citroën C5 2.0HDi, 80kw, break, r.v.2003 je moje nové autí a musím podotknout, že spokojenost je velká. A žije Citroën !!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator