Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
zdenek1214
10.07.2009 23:25 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
99
Mám asi podobná problém (nerjak ale nestíhám prohlédnout všechny diskuze - auto mi píše: Faulty antipollution system. Odjel jsem do citroen servïsu v K. Varech (MINIMO) a tam mi řekli, že neproběhla regenerace FAPu jak měla. Vzali si auto, udělali regeneraci, smazali chybové hlášky a že je prý vše O.K. Po 20 km hláška vyskočila znovu. Vola jsem a oni řekli, že to nemám řešit, protože na mém autě se FAP dělá při 140 tisících včetně aditiva a tedÿ ani aditivum nemohlo dojít. Podle návodu jsem si u známého nechal FAP vypláchnout vařící vodou z vapky, jiný známý smazal BOSCH diagnostikou chybové hlášky a vydrželo mi to 50 km a řve znovu. Při proplachu FAPu mi ale řekli, že v nádržce je asi 1,5 cm aditiva a tak se ptám zda ta hláška není i o malém množství aditiva. Poradíte? V Peugeotu mi řekli, že FAP to má prostě za sebou a že se bude muset vyměnit a to je investice do 20 tisíc korun. To se mi nechce. Nebude tedy stačit dolít aditivum a udělat diagnostiku? Dík za odezvu (mám C5 II 1,6 HDI)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator