Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: motor 2,0HPi slabý v nízkých otáčkách a vysoká spotřeba
Leovy
10.07.2009 22:15 - Re: motor 2,0HPi slabý v nízkých otáčkách a vysoká spotřeba
Za?iato?n?k
Ono to bude tak jak píše Jagrim :"Ono záleží kde a jak člověk jezdí,dálková to dost srovná,teda kromě dálkový po kopcích".
Ale zrovna tak si myslím že by to mělo být tak jak píše rybář, s tím že asi budou nějaké chyby v PC a možná i nějaké hadičky nebo tak něco. Protože ten motor je ve spodních otáčkách líný. A spotřeba okolo deseti litrů už by se mi zdála realnější než dvanáct.
Horší asi bude najít nějaký servis kde tomuhle motoru budou rozumět. Byl jsem v Havl. Brodě v Peugetu (montoval se do 406) a tam mi řekli, že s tímto motorem prodali jen jedno auto v Pardubicích a že v servisu s tím nemají žádnou zkušenost. Tak budu muset obvolat servisy Citroenu abych nejel někam, kde na to budou koukat jako jojo.
Viz ty pitomý svíčky, který mi v Holetíně nevymění protože na to nemají ten speciální klíč. Takže jsem si svíčky objednal a klíč si budu muset udělat, abych kvůli takové kravině, jako je výměna svíček, nemusel jezdit do značkového servisu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator