Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
dulo1
10.07.2009 09:53 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
99
Čaute, všetci.Som tu nový , na fórum chodím len asi týždeň, ale už som si podža Vašich rád opravil páčku na prepínanie počítača, dozvedel som sa veci, ktoré Vám nepopvedia ani tzv. značkových servisoch.Určite budem na tieto stránky chodi teraz často.No a teraz čo ma vlastne trápi.V novembri som si kúpil moje "Céčko"( mám ešte BX 1,7 TD PALACE no a to je "Béčko)a hneď mi počítač vyhadzoval minimálnu hladinu aditíva.Prvá cesta teda viedla do servisu.Aditívum sme doliali a podža pokynov servisu som mal natankova viacej krát a potom prís na diagnostiku.Na diagnostike ale zistil, že sa stále nedá počítač vynulova a závadu stále píše.Povedali mi, že asi bude špatná nádržka,čo je velmi zriedkavá závada. Samozrejme kabelᚠbola prekontrolovaná.Chcem sa Vás spýta či niekto nemá s podobným prípadom nejakú skúsenos.Nová nádžka stojí 6000,-.Ďakujem za všetky odpovede, Čaute.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator