Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna žárovek - přední halogenová světla
Sena
08.07.2009 20:44 - Re: Výměna žárovek - přední halogenová světla
99
Tak jsem asi před týdnem zažil pěkné odpoledne .
Nesvítila mi levá přední potkávačka, vyzbrojen informacemi odtud a s vědomím že jsem technický typ a že nejsem žádný blbec jsem si naplánoval výměnu tak maaaximááálně na 20 min.
Rozdělám zadní krytku na světlometu, kouknu zrcátkem jak je tam ta pružinka sáhnu vyndám žárovku a v duchu si říkám že to je v pohodě a nechápu jak s tím může mít někdo problém....
Dám novou žárovku, vše zadělám a jdu vyskoušet svoje dílo (cca 5 min). Jo ještě zabouchnu kapotu protože si věřím že to bude v pohodě.
Zapnu světla, jdu dopředu a světlo nesvítí.
Proběhne pár nadávek ale celkem v klidu si říkám že je jsem to asi špatně zadělal tak vše zkontroluji a pořád nic.
Tak jsem si přeměřil původní žárovku a ta je dobrá, změřím napětí na konektoru a tam nic.
Nadávky už jsou hrubšího zrna jelikož se dostávám ke svému 20 min limitu
Vše nasvědčuje tomu, že mě vypadla pojistka. Studuji v návodu kde jsou vlastně pojistkové skřínky a po delší době se dostávám ke všem pojistkám jak v kabině tak i v motoru. V návodu studuji které by to mohly bejt ....... ty jsou samožřejmě dobrý. Nervozita silně stoupá
Pro jistotu kontroluji všechny pojistky. Time už se blíží k hodině! Začínám o sobě pochybovat. Za vše můžou francoužští inženýři .....
Začínám jse koukat po kabelech , hýbu všemi konektory.
Jdu to zase zkusit, zapnu světla a žárovka nic. Stojím před autem a počítám do desiti , když jsem tak u devítky tak si všimnu že měním jinou žárovku!!!!
Já se hrabal v H4 (dálkové + mlhovka). Po cca 90 minutách jsem na začátku a mám rozdělanýho půlku auta
Samozřejmě H7 mi bez vyndání baterky vyměnit nešla.
Po cca dvou hodinách svití auto i já

Jedu domů, za 5 min mám sraz v hospodě s kamošema (těším se jak tu šichtu zapiju)
Zase zdržení musím nastavit datum, radio předvolby a pod.
Konečně přijíždím k baráku, zaparkuju a chci u řidiče zatáhnout okno a to se mi vrací pořád do polootevřené polohy. Nadávky vygradovaly do maxima !!!
Už jsem měl být v hospodě a tenhle francouzský sr.č si ze mě dělá prdel.
Nezbývá než odpojit a zapojit baterku, okno zavřít naladit rádio o pod. 20 min v pr..li.
Tak to je konec.
Děkuji za pozornost.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator