Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: motor 2,0HPi slabý v nízkých otáčkách a vysoká spotřeba
Leovy
06.07.2009 11:10 - motor 2,0HPi slabý v nízkých otáčkách a vysoká spotřeba
Za?iato?n?k
Dobrý den, koupil jsem C5 r.v.2001 s motorem 2,0HPi(benzín) z německa. Má najeto opravdu poctivých 146000KM. Nezdá se mi chod motoru, do teď jsem měl Peugeot 405 1,9SRI a spotřebu jsem měl v průměru okolo 8,5 litru. Teď na C5 za prvních 100Km mám spotřebu 11,2l(uvádí počítač, který jsem po zakoupení vynuloval) . Myslím si že je motor do nějakých 2500 ot/min hrozně slabý a při vyšších otáčkách ukazuje spotřebu okolo 15litrů. A to jezdím ve městě 50 a na trojku je aktualní spotřeba 12l a na čtyřku je to 9l, ale to už zase nemá sílu. Když to rozjedu mimo obec na 90 tak je spotřeba okolo 9. Chystám se vyměnit vzduchový filtr a svíčky. Počítač žádnou chybu nehlásí a na diagnostce jsem ještě nebyl. Myslíte si, že by to mohlo být jen svíčkama a filtrem nebo že to bude něco jiného? Díky za jakoukoliv odpověď

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator