Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: c5 II a RT4
Robocop
03.07.2009 15:32 - Re: c5 II a RT4
99
tak v servisu jsem nechal baoh a mám z toho všeho pocit, že za ty prachy mi vyměnili akorát olej, instalační CD by mi mohli sehnat dle vin. vozidla až z Rakouska, nebo Německa za cca 1500,- Kč. Na počítač v servisu vůbec nešáhli, dělali spíše mechanické práce. Posléze jsem se podíval a zajel více do menu, ale skutečně jsem neobjevil nic co by odpovídalo nápisu CAN/VAN. " po stisknutí Menu: dva nápisy: 1. List des commandes vocales, 2. Description de lapparaeil. Když rozbalím první nábídku tak mi to nabídne: Afficher, appeler, changuer,guidage, guideners, info trafic, lectuer cd, message, navigation, non, on,precedent, radio, sms, stop, suirant, suprimer, telephone, aide, gue puis jedire- některé tyto funkce jdou dále rozbalit , ale tím jsem nic nezískal. Když rozbalím druhou nabídku tak se mi objeví nápisy: reference boitier - ( plus desetimístné číslo ), reference écran (a desetimístné číslo ), versioin ligiciel biotien - ( CD -04,08, ... datum...), versioun ligiciel écran ( a devítimístný kód složený z písmen a číslic )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator