Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
Zdenekhb
27.06.2009 19:24 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
autodiag napsal(a):
1. v jake ECu ti hlaska vybehla
2. jakou diagnostikou se chyba cetla

Nevim presne ale myslim v obcene casti. Diagnostika myslim byla VAG-COM.
Starší příspěvky jsem samozřejmě četl, nikde hláška antipollution Fault nebyla v kombinaci s ASR/ESP. Proto jsem to hodil do nového threadu. Obecne Antipollution Fault muze byt hlaska k milionu problemu na aute obsvlaste to napovida tomu ze teto hlasce predchazi chyba ASR/ESP not function .. coz myslim nema co docineni s vyfukem ani motorem ani prevodovkou
Leda ze by pri nozovem prechodu motoru bylo ASR/ESP odstaveno pocitacem. Je pravda ze mam takovy subjektivni pocit pri proslapnuti motoru ze slysim jakoby foukani zpoza motoru, ale na zadne netestnosti jsem nenarazil.
Pokud servis nesviti auto jede normalne, tahne, a turbo je taky lehounce slyset. Obcas se zda ze pri dojizdeni do krizovatky a bzdeni pri volnobehu klesnou otacky prislis a motor zacne malinko cukat ale jinak snad v pohode krome jiz vymlaceneho dvouhmotoveho setrvacniku ktery je slyset jak nekdy cvaka neshledavam jinych vaznych zavad, ktere bych si uz neopravil. Nemám citrona prvne jdu z radou od BX pres Xantii takze par veci o tehle autech znam .. ale urcite mam mezery

Díky za dalsi nápady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator