Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aditiva do nafty a palivového systému
máca
27.05.2009 20:16 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému
U??vate?
KvětošJBC napsal(a):
Včera jem natankoval u červené benziny plnou té nejdražší nafty a přidal vif aditivum. Zdá se mi že po ujetí asi 10km se motor uklidnil a má takový sametový chod. Píšou ale na návodu že se má aplikovat pravidelně. Není to zbytečné? Děkuji

Zbytečné je to, jestli jsi tam aditivum dal až po několika moc najetejch km.Vstřiky už by stejně mohly být zanesené a navíc by se to tím mohlo zhoršit- uvolnění nečistoty a pak následné ucpání.Prý u citroena nic takového nedoporučují.myslím výrobce.protože samo oni uznávají jen své výrobky.Ale když mᚠnové auto nebo nové vstřiky, tak to je OK.Já používám aditivum VIF a přijde mi ten motor také klidnější.Dávala jsem je do každého nafáku.Teď mám vstřiky vyčištěné, tak to liju při každém tankování.Servisman mne řekl, že je to dobře.Nafta s řepkou stojípřeci jen o nějaký stupínek kvality hůř.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator