Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Okno pátých dveří / C5 I/II break
Sena
20.05.2009 21:09 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break
Za?iato?n?k
Tak já jsem toto taky opravoval o víkendu (spolu se stěračem viz.jinde) a pořád mě vrtalo hlavou jak se ten spoj může přerušit a hlavně kde a našel jsem to. Já to mám přerušený po tím zasr...ým plastem u pantů kde to je celý zatmelený průhlednou pružnou hmotou která jde pěkně blbě vydloubat. Je to přerušený asi jeden centimetr od toho letovaného spoje (červeno-žlutý tenký vodič na sklo). Tak jsem to nějak provizorně propojil a vše zadělal jelikož jsem neměl věci na opravu, že budu pokračovat zase jindy. No a teď přemýšlím co dál mimo toho vašeho řešení. Kdysi jsem slyšel že existuje jakýsi vodivý lak kterým se opravovalo přerušené vedení vytápění okna, ale nevím jestli to nebyl výmysl. Tak se ptám jestli otom někdo neslyšel?
Pak mě napadá udělat si otvírání toho okna spinačem někde jinde je to jenom najít ten červ.žlutý drát v kabeláži vzadu a přes spinač ho ukostřovat. Třeba to dát přímo do přístrojovky. Bylo by to sice hodně práce ten drát natáhnout až dopředu, ale zase frajeřina Nebo to přetáhnout do zadních dveří a dát nějakej vypinač vedle stávajícího na zadní dveře - samožřejmě zase odost víc práce a nákladů.
Ale asi to udělám jako ostatní jelikož jsem línej a nebo se na to úplně vykašlu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator