Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Propadani brzdoveho pedalu
tomikm
27.04.2009 16:15 - Re: Propadani brzdoveho pedalu
99
Špatně mi odbržďuje pravé přední kolo, resp. brzda neodbržďuje úplně - trochu vázne. Jak se mi to přihodilo: Vyměnil jsem prachovku a Okroužek v předních třmenech a od té doby to zlobí. Samostav podle mě chunguje jak má, ven jde vytočit perfektně, dovnitř se zatlačením shora. Měl jsem fransouzákem zmáčknutou brzdovou hadičku, aby mi nevytekla kapalina, ale nepřepokládám, že bych tímto snížil její průtok, při odvzdušňování vytéká kapalina jak má. Při zkušební jízdě jsem dost prudce brzdil, tak snad jsem tím nezpůsobil nějakou neplechu, ale při zkoušce jsem zjistil, že brzda vázne. Hned jsem ji rozebral a zjistil, že čep na destičce jsem měl špatně nasazený v pístku, čep na desce byl ohlodaný, proto jsem pístek otočil o 180st. a desky mezi sebou prohodil. To nepomohlo. Ještě jsem se domníval, že je skříplá nová prachovka, tak jsem ji vyndala zkusil bez ní. Taky nepomohlo. Ruční chodí jak má, odbržďuje do té doby, než použiju nožní brzdu, proto předpokládám závadu v hydraulice. Poraďte někdo jak dál.....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator