Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy právě koupených aut
Mamlas
19.04.2009 18:59 - Problémy právě koupených aut
Za?iato?n?k
Ctu tady ty problemy a muzu te trochu uklidnit.
Ja sem kupoval C5 2.2HDI break rv 2002 asi pred 3 tydny. Na tachometru ma 190tis. (dle meho tak 250tis.) a pocital jsem s tim ze nejake chyby urcite mit bude (pocitac psal chybu airbagu) a tento mesic konci STK. Cena bazaru byla 125tis po prohlidce dali slevu na 120tis. Druhy den po koupi se rozsvitil antipollution fault. Nepocitam spotrebni veci jako filtry, naplne, kotouce, desticky a cepy.
Byl jsem na diagnostice s timto verdiktem: (bylo hodne docasnych chyb ktere zustali jen ulozene a par se jich vratilo po vymazani)
- vystrelene predpinace pasu a aktivovana jednotka airbagu (kontroloval jsem airbagy a jsou v aute vsechny)
- horsi vstrikovac na ctvrtem valci - pri volnobehu dorovnava vetsi davkou paliva
- antipollution fault - cidlo teploty zkrat na zem
Dalsi chyby ktere jsem nasel v prubehu pouzivani a zkoumani auta:
- vibrace volantu - asi vule na tyci
- intercooler je dole od oleje - necham umyt motor a pak se uvidi
- praskle vicko na palivovym filtru (koupeno jine na vrakaci za 200,-)
- u zadniho korektoru unik LDS
- nefunkcni otevirani okna 5. dvery
- zadreny zadni sterac (dneska jsem ho rozhybal a jeste musim koupit nove rameno)
- nefunkcni 3. brzdove svetlo - po rozebrani jsem zjistil ze je v nem voda a jsou upaleny dva odpory
- minuly tyden se pretrhlo jedno lanko rucni brzdy (vymena je hodne velka pakarna)
Troufam si rict ze toho o autech vim docela dost a jsem schopny si vetsinu oprav delat sam mimo diagnostiky.
Takze opravy ktere me cekaji podle poradi:
- vstrikovac pujde do Bosche u Dojacka na vycisteni a pripadne opravu.
- vycisteni Fapu a kontrola cidla teploty
- predpinace pasu - zatim tam asi dam odpory a necham reaktivovat jednotku

Moji kamaradi (automechanik a dovozce aut) me od C5 odrazovali a mozna v necem meli pravdu ale uvidime casem jestli jsem koupil dobre nebo ne.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator