Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Teče olej z hydrauliky
Tom K
19.04.2009 08:48 - Re: Teče olej z hydrauliky
99
Sena napsal(a):
Takže: - Nefunkční ASR a ESP (diagnostika - nediagnostika...) - Nefunkční podsvícení palubky - Svítí polovina displeje - Motor nepravidelně vynechává po cca 1-3s. - Zasekl se automat ( .... teče olej z turba...) - Teče olej z hydrauliky Tak teda nevím co jsi to koupil za auto. Rád bych se pletl ale připadá mi to, že si tady dělᚠz lidí srandu, nebo mᚠautoservis a tady si doplňuješ informace a nebo jsi fakt opravdu smolík ale v tom případě jdi to auto vrátit tam kde ti ho nadělili, protože to snad není ani možný aby to auto mělo tolik závad a problémů. Zdar


Bohužel je to tak, asi mám smůlu, já jsem to koupil a vše bylo ok, ale druhý den to začalo takhle blbnout a pomalu jsem nacházel i další chyby, on to zatím řeší a vše platí majitel auta já to nemám ještě ani přihlášený, jo mě se taky zdá že je to hodně závad, ale dokud to platí on mě to nějak netíží, tedy když nepočítám že namám auto, v pondělí to vezu do Prahy tak tam se uvidí co a jak

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator