Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
Neo333
02.04.2009 17:28 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Ja mam momentalne BX 1,9D. co ma u neho bavi a preco som s nim spokojny je spotreba(5,5l-6,5l) komfort,velkost vnutorna a ta vybava.mam uz druhy, ten prvy mal dobry motor tak sme ho dali do benzinaka.no teraz pokulhavaju loziska v kolesach a ramenach.tak neviem ci opravit alebo kupit C5 do uvahy by este pripadla ALFA 156sportvagon alebo Peugeot 406combi. dost vaham.ked by som kupoval asi by som konecne chcel riadny motor asi 2.2HDI combi/2.4JTD.vybavu chcem minimalne to co teraz 4el.okna,sedadla super pohodlne,el.spatne,velke auto, laktova opierka,no proste luxus,kvalita jedine co ma teraz trapi, ci nebudem musiet do auta nieco investovat v najblizsej dobe po kupe.citam kto ma ake problemy s nimi.dalsia vec je spotreba a poistka(1000SK 1/4rocne). doteraz som bol zvyknuty najazdit za 60 litrov nafty 1000km a neviem ako je to u C5 combi.uvidim ako to vyjde,ci sa mi nieco naskytne.ci sa mi to podari.no dovtedy by som chcel este poradit vasimi skusenostami.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator