Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní výbava a jízda po D1
Mistrtwist
02.04.2009 11:58 - Re: Zimní výbava a jízda po D1
99
Tak jsem zjistil, kdyz jsem byl jeste vyvazit kola, ze to neni do 20.4. ale do 30.4. dnes 2.4. vidim na teplomeru 13st, to znamena ze na povrchu dalnice bude i vic. Mam svoji vlastni zkusenost se zimnima gumama priblizne v 15-ti st. mel jsem GY UG4, ktere byly v zime jedny z nejlepsich i ve vysokem sneho, ale pri vyssich teplotach auto plavalo a to nemluvim o brzdeni. draha byla temer dvounasobna... Umim si predstavit rozumne policisty co to budou prehlizet, ale jsou skutecne takovi vsichni?? S nekterymi se bavit neda i kdyz argumenty hraji v jasny prospech kontrolovaneho... Na D1 uz jsem videl policejtiho Prasata jak zastavil auto na jednom sjezdu, ale co vse kontrolovali nevim. Jen se bojim toho, ze ne kazdy policista bude jednat na zaklade rozumu...
Zajima me spis to, pokud nekoho takto postihnou, jestli je sance se proti tomu branit, ci ne. pokud vim, je ve vyhlasce 1 bod dolu a pokuta od 1-5 tis...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator