Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
michaga
02.04.2009 08:55 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Som tu novacikom a aj c5 nevlastnim dlho. Predtym som jazdil na Xantii 2,1TD kombi. Obrovska pohodlna kara, po sklopeni zadnych sedadiel som sa pri svojej vyske vzadu pohodlne vyspal . Pred Xantiou som mal S Favorit a nechcel som verit tej zmene, ked som presedlal. Komfort, vsetko v elektrike, hupanie, no a tie sedanky, ktore su v Xantii su neprekonatelne (ani C5 nema take pohodlne). Ked budem Xantiu predavat, tak si asi vezmem sedacky a dam do obyvacky namiesto gaucu . No a teraz neviem ako to bude dalej. Sedel som uz aj v C5 II a C5 III, ale cim dalej sa mi zda, ze to sedenie je tvrdsie a tvrdsie. Dokonca aj dizajn interieru u tychto modelov (najma C5 III) je hrozny. Ako by prechadzali na ten obycajny nemecky dizajn. Myslim tym najma stredovy panel. Dokonca ani C6 mi zvnutra prilis nesedi a tam mi nesedi ani koza pri vybave exclusive. Snad Citroen vyjde aj s nejakym retro, ktore mi bude sediet. No ale aby som iba nekritizoval, s mojim Petom som zatial velmi spokojny, troska som sa zlakol spotreby, ale bolo iba treba sa naucit jazdit s tym motorom a automatom. Na hupacku nedam nedopustit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator