Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zavírání oken - občas nefunguje
myneur
22.03.2009 21:04 - Re: Zavírání oken - občas nefunguje
U??vate?
Jo, už jsem to koupil - auto je naprosto ve skvělym stavu (bylo i na diagnostice (ještě před koupí), a až na drobnosti v cajku) - ta okna jsou jediná vada, a podle toho, jak to používám, to vypadá, že to budou jenom zasviněná tlačítka nebo ovládací panel u řidiče (což mi v servisech, do kterých jsem volal, řekli, že je nejčastější závada). I kdyby byla odešlá elektronika těch oken (která moc levná není), tak jsem rád, že jsem ho koupil - hrubej nadstandard v porovnání s tím, co se objevuje v bazarech...

Teď jedu na pět týdnů do jižní ameriky, tak jsem se domluvil, že ho hodim známýmu do servisu, a on v tý době vymění věci, které se mají vyměnit, když se koupí auto z druhé ruky a zbytek času mi ho bude garážovat.

Jinak je to ukončenej liesing z Belgie a mám kompletní výpis všech provedených oprav z počítače, takže vim přesně, co na něm bylo a nebylo děláno.

Díky jumepovi za nabídku dílů, pokud budou potřeba, řeknu mýmu servismenovi, aby se ozval. Já jsem od čtvrtka v Peru

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator