Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Polohy Hydractive
alx
18.03.2009 14:38 - Re: Polohy Hydractive
Administr?tor
milos napsal(a):
Prosím o radu od zkušených majitelů C5.
1. Když auto zaparkuji je vhodné spustit auto do nejnižší polohy tzv. parkovací?
2. V jaké poloze má být hadraulický systém při zvedání celého auta v servisu ?
V normální jízdní a nebo servisní ?
3. Dnes ráno jsem našel pod předkem cca v ose vozu loužičku, asi oleje. Podle toho že to bylo naprosto čisté tak mám obavu zda to není z hydrauliky!!!

Předem díky za rady a info.

1. ne, zadna "parkovaci" poloha neexistuje
2. v normalni jizdni, pokud to vyzaduje nejaky servisni zasah tak se auto zvedne ci snizi dle potreby
3. tezko rict, asi by bylo potreba kouknout presne pod jakym mistem se to nachazelo, ale jak psala maca, muze to byt i kondenzat z klimy (i kdyz rano?). Hydraulicka kapalina vsak neni naprosto cista, nemohla to byt jen voda? Asi by bylo dobre popojet a prohlednout si to na svetle, popr. prilozit bily papir a kouknout na zbarveni, promnout mezi prsty apod ...


máca napsal(a):
Jo,toho jsem se taky všimla.Ale mně tenkrát v servisu doporučili to spouštět.Dokonce jsem se ptala i jinde a potvrdili mi to.I Bxku jsem měla zvednutou hned,akorát bylo blbý,když někdo zaparkoval těsně za mnou a já měla kouli.Tak jsem ho málem odtáhla.

jen aby nedoslo k dezinformaci, tak ani BX se nema spoustet pri parkovani, nevim kdo ti toto poradil, ale dle meho to je blbost. Duvody uz napsal Buchta.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator