Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: olejový filtr
kubat11
15.03.2009 12:12 - Re: olejový filtr
Za?iato?n?k
Asi jsem se v prvním příspěvku nevyjádřil zcela přesně, protože jsem podrobně nepopsal, jak jsem k problému dospěl. Takže znovu a přesněji, při výměně jsme se snažili identifikovat původní vložku, což bylo poměrně složité, protože původní nápis na plastu vložky byl už téměř nečitelný a rozluštitelná byl pouze část nápisu, kde bylo znát .....FILT....., což mohlo být cokoli, od slovního základu filtr nebo také zn. Filtron. Podstatná však není ZNAČKA ale skutečnost, že vložka měla těsnící gumové břity (a již byla jakákoli). Možná jsem mylně dovodil, že se jedná o zn. Filtron. V tom však není podstata problému. Důležité je, že jsem při zkoumání filtrů růzých značek u ŽÁDNÉHO jiného tyto gumové břity nenašel. Nejsem žádný spořílek, kterému je zatěžko dát peníze za pořádný filtr a olej (použil jsem doporučený Total Quarz 9000 5W40). Pokud mi můžeš konkrétně poradit, který filtr je podle Tebe kvalitní (nebo který je u Citroenu požíván jako OEM) a má gumové těsnící břity, budu Ti vděčný. Jinak je skutečně zbytečné mi opakovaně dokazovat, že jsem blb, protože tato diskuze je zde založena především proto aby ti, kteří vědí, poradili těm, kteří nevědí, děkuji.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator