Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
vlk
07.03.2009 11:01 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
99
mažóšek napsal(a):
Ahoj, mám tu věcičku už pár týdnů. Udělal jsem si na kartě adresáře CD01 až 06 a narval plnou 2GB kartu písniček, v každé složce víc jak 100 písniček. Ale rádio mi načetlo pouze 3 adresáře CD01 až 03. Po pár experimentech jsem přišel na to, že do každého adresáře můžu dát max 99 songů, aby to rádio načetlo. Takže na kartě může tím pádem být pouze 6×99 tracků. Podadresářů v těch CD01 až 06 může být libovolně, ale všechno je to slije a nerozlišuje. Takže to dělám tak, že abych naplnil kapacitu karty, tak jsem si v Neru udělal pár bloků vícepísničkovejch, abych jako ušetřil na celkovým počtu tracků. Ideální třeba pro ty kdo rádi DJský sety 700MB = víc jak hodina hraní atd. Prostě nejde koupit 4GB kartu či větší a narvat tam tisíce samostatných písní, počet je omezen. Co se týká kvality, tak to hraje supr, CD kvalita ovlivněná pouze kompresí/kvalitou mp3, úroveň hlasitosti vpoho, nic jako u FM transmitorů či jaxe to jmenuje. Ale při plné kartě načítá rádio než začne hrát více než jsem byl zvyklej na jiných přehrávačích, cca 20-30sek. AUX jack vstup jsem nezkoušel. A celkem mne překvapila kvalita provedení, imho velmi solidní. Kabelហjsem protáhl skrz palubku zezadu do přihrádky před spolujezdcem, nikde nevrtal apod, je ten kastlik jsem musel povytáhnout ven při montáži. Tož tolik moje zklušenosti
Ještě jednu dobnost.Myslíš že může být příčina slití do jednoho celku to,že jsem neodbsadil jednotlivé složky plnným počtem skladeb(99 traků)?Vstup na jacka jsem využil jako hansfre sadu tak že po připojení talefonu jde přehrávat muzika a v případě potřeby telefonovat.Nevím jak u ostatních fonů ale na sony ericsson je k mání přechodka cca za 200,-CZK.Má to mikrofon a přípojku na jacka do který se dají zastrčit i sluchátka.Jinak jsem volal dodavateli a ten mi řekl že 6 cd je proto že na rádiu je pro čenžr vyhrazených 6 položek a toto zařízení defakto nahrazuje měnič. Každopádně všem moc děkuju za odezvy a na sraz je to pro mně celkem dlouhá doba plánovat něco dopředu.Pokud by to klaplo s manželkou by jsme rádi přijeli.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator