Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
immer
03.03.2009 21:25 - Re: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
99
Tak já už jsem s touto anabází u konce! Vzpěry jem rozebral(foto na mém profilu),poslal p.Gorčákovi a do týdne byly zpátky.Cena 720 kč : 200kč kus, 200kč výměna pístnic,120kč poštovné a balné.Byl jsem trochu rozčarován při pohledu na závity,které byly nedokonalé,ale proříznutí to spravilo. Opětovné smontování je ta pravá pochutina...Dělali jsme to ve dvou,jeden stlačoval pružinu proti zemi,a druhý se snažil chytit konec vzpěry do kleští. To se nám sice podařilo,ale následná exploze pružiny a rozmetání všech součástek po okolí,nás zaměstnalo na půl hodiny. Vzpěry mám udělané na 400N, a myslím,že je to dostačující. Když otevřu okno a pak otvírám dveře samostatně,překonám pouze lehký odpor v první třetině(což je dáno konstrukcí přepákování) a dveře plynule vyjedou do horní polohy,což bylo kdysi nemyslitelné! A opravdu do krajní polohy..najednou jsou bez zvedání o 15 cm výš! Jen doufám,že to chvíli vydží.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator