Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
krteček
13.02.2009 16:55 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
U mě to byl běh na dlouhou tra a výsledkem byla více méně náhoda. Nejprve jsem jezdil ve dvou š100, pak š120 a následně Passat variant rv1992 1,8 benzín má chudák najeto přes 400 000 a předevčírem jej manželka ve vánici nabořila, ale tak že passatu nic není(kromě ulomené koule) a na Audině co do ní napálila mají ulomené celé kolo(nejspíše hliníková náprava). Nicméně jak se passatu blížilo oněch 400 000km začal jsem se poohlížet po něčem s velkým kufrem. Neměl jsem ponětí jesti jít do dieselu nebo LPG, holý benzín bych asi nebral. Jednou jsem obvolal prodejce z internetu a jel se podívat (Břeclav Most cca 400km) na nabízenou C5 1,8 LPG, bohužel nebo možná bohudík jsem neměl ssebou celou hotovost, tak jsem chtěl úvěr. Po ústní domluvě 10% RPSN jsem šel na oběd a když jsem se vrátil, byla připravena smlouva na 28% RPSN to jsem tedy opravdu nečekal a po úvaze jsem odmítl. Navíc mi pak můj spolujezdec řekl, že pískování na oknech byla 3-1 různá. Ale dojem, jaký ve mě zanechala C5 z krátké zkušební jízdy jsem nezapomenul a i nadále brousil na netu. Po asi měsíci mě trkla, teď už moje C52,0 LPG, cca 300km od bydliště. Ráno jsem obvolal jestli není zadaná a vydal jsem se ku Praze. Projel jsem si ji a byla a je moje. Právě, když jsem vyskládal peníze na stůl, volal další zájemce a byl velmi smutný, že jsem mu krásku přebral.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator