Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: spojkové válečky
Hardy
06.02.2009 22:34 - spojkové válečky
99
Ahoj citroňácký lidičky, u své C5 jsem vyměnil spojkovou sadu a po zpětné demontáži jsem nasadil spojkový válec,který zůstal připojený k tlak.trubce a pedál sopky byl pouze v jedné třetině výšky. Chtěl jsem ho odvzdušnit,ale ouha ! Nenasál kapalinu z nádobky. Po děsné montáži nového válečku u pedálu se začala druhý den ztrácet kapalina.Vyměnil jsem pro sichr i spodní tlačný válec. Kdýž jsem ho opět chtělm odvzdušnit opakovala se opět ta samá historie s tím, že do válce nešla kapalina. Rozebral jsem na zahradě půlku auta,abych se k němu dostal. Válec opět je nefunkční. Ve značkovém servisu Citroen City Praha mě bylo řečeno,abych dával do brzdové nadobky také jen LDS kapalinu. Byla tam i před výměnou sojkového setu a fungovalo to. TeĄ´D už jsem z toho magor,protože nechápu proč odejde váleček po 4 dnech. Jsetli jste to již někdo dělal,tak víte co je to za horor se k němu dostat. Máte-li někdo nějakou zkušenost,prosím poraďte. Hardy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator