Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: CB
Mistrtwist
08.01.2009 14:25 - Re: CB
99
Ahoj ve spolek, dovolte mi trošku teorie i praxe CB, něco maličko o tom vím, ale trošku jsem na CB zanevřel díky Rusům, který mají výkonnější zesilovače než některé motory některých aut, ale to jsem odbočil. CB jsem měl ve všech 3 minulých autech počínaje Stopátou škodou Xantíí konče. Aby anténa chodila jak má je základ mít dobrou protiváhu. nejlépe přesně uprostřed střechy. nicméně tato volba není úplně nejšastnější kvůli vrtání a narušení antikorozní ochrany a následně protáhnutí drátu až k palubovce. C5 má poměrně dlouhé zadní okno, ale myslím si, že signál, který přichází z předního směru bude cca o 20-30 procent slabší, než signál z boků a ze zadu od auta. stejně tak při vysílání, kdy má tendenci se odrážet od topení v zadním okně přez celou střechu. při povoleném výkonu4W bych to ale asi zanedbal. nevím jaká vzdálenost je mezi antenou od CB a sdruženou antenou od GSM, GPS a radia, ale v teto poloze při vyšším výkonu CB bych se bál o předzesilovače těchto zařízení. pokud jsme si u Darji a Tiefa všimbul správně antény jde o 5/8 tak ta má předozadní vyřazování v ůhlu asi 40st . osobne bych u C5 volil místo nekde v predu strechy a koax poslat kolem sloupku dolu. jen najit misto, kde je treba nosnik, aby se zbytecne nenamahal plech strechy. nevim jak to ma C5 ale xantie mela v predu strechy asi 20 cm od skla vystuhu ktera byla pro dodatecne anteny jak delana. jen to dobre zapravit nejakym zakladnim lakem odpozujici vodu a silikonem...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator