Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autorizovaný servis - Slovensko
stano1
07.01.2009 19:59 - Re: Autorizovaný servis - Slovensko
99
palohasic napsal(a):
Ja osobnú skúsenos s Citroenom servisom nemám.
Ale kúpil som Citroen C5 v Trenčíne srvisovaná v u p. Vidličku a pani čo mala toto auto na starosti vo firme mi povedala, že ochota strašná.Napr. sa stalo že vozidlo bolo v Servise,opravili ho a vozidlo vyparkovali pred servis bez toho aby zavolai do firmy aby si prišli po auto!
Firma sídli 1KM od Ciroenu!!!!! Čo je podža mňa chrapúňstvo už len z toho dôvodu že nové auto stálo viac ako Milión SK.
Pani vo firme bola vežmi ochotná a dala mi potvrdenky a fakturácie čo všetko menili na aute od roku 2007.Dám to do denníčka v Sobotu.

Teraz má autíčko 227.000km a mám ís do servisu v Trenčíne kontrola po 230.000km.

Chcel by som ís k nám do Žiliny aby mi zistili čo treba vymeni. Vymenim si to sám ako písalo čo si spravíš to máš!

Ja mám dobrý servis v Žiline firma MOTOPO kúsok od Hypertesca.A na cene sa dalo vždy dohodnú či s papierom alebo bez

S tou ochotou v Tn je to tak:Sú tam 2 príjmací technici. Väščinou som riešil veci s p.Balážom a ten je vpohode.Ten druhý je trošku oprsknutý hlavne keď s ním chceš rieši veci typu: čo by to bohlo by,a či to nieje niečo iné keď to nekepe vždy, atď.Ale to asi všetci mechanici,ako som si všimol(čes výnimkám)
Nevidím na tom nič zlé keď je auto opravené tak ho vyparkujú von. väščinou ide tam pred predajňu,kde je na to parkovisko. Nieje ani na ceste ani pri chodníku,tak čo je na to zlé? Autá dávajú von mechanici a servisný technik kontaktuje zákazníka.
P.S. Citroen Za ani neskúšaj, bývalý kolega c C3 tam bol pár krát a katastrofa.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator