Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Podivné chování hydrauliky
Tondis
01.03.2024 11:38 - Re: Podivné chování hydrauliky
Za?iato?n?k
Ahoj, nevím do které diskuze vznést dotaz, protože má C5 má příznaky každou chvíli jiných závad, tak to zkusím zde:

Mám problém s hydraulikou na zadní nápravě. Při jízdě se stává, že se zadní náprava zvedne do horní polohy a přestane tlumit. Po chvíli se zase vrátí do normálu a vše funguje bez problémů . Občas se mi také stane (méně často), že naopak sjede do nejnižší polohy a auto poté hlásí "suspention faulty". Tento problém řeším od té doby, co mi začala odcházet originální baterie. Pořídil jsem neoriginální baterku novou a problémy stále přetrvávali, navíc se baterka neustále vybíjela a auto bylo čí dál více častěji v eco módu. Došlo to až do fáze kdy se rozsvítila kontrolka motoru s chybovou hláškou a já nedobrovolně musel navštívit autorizák (byl nejblíž). Vyměnili mi baterku zas za origo a problémy nachvíli přestali. Teď cca po 14 dnech od výměny jsou zas zpět.
Všiml jsem si ještě, že když je auto zaparkované, tak samovolně mění výšku zadní nápravy, občas (né moc často) zůstane v normální poloze, většinou se postaví do horní polohy, ale občas se stane že třeba za hodinu ho najdu v nejnižší poloze.

Prosím poraďte mi někdo co stím, prošel jsem už hodně diskuzí, ale stále nic co by mi pomohlo...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator