Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problemy s com2000
tomcatt
21.11.2023 14:22 - Re: problemy s com2000
Za?iato?n?k
hele znalce, to Tvoje opuchly ego Ti dava fakt zabrat....jinak se zlodeji a grazly v servisech mam nejen ja sve zkusenosti...ale jestli jsi se zapojil do vladni akce .." udej koho muzes.." tak si posluz...takhle vyhrozuji blondyny na Fuckbooku kdyz nezvladaji odpovedi...

cekal jsem, ze nedokazes odpovedet...ono uz je to ve fazi, kdy uz to nejde okecat vid ?
To ze startujes na kohokoliv u koho se citis ohrozen, ze by nedej Boze vedel vic nez Ty..coz neni u Tebe az tak velky problem..je znama vec...staci si precist Tvoje kvaky zde....myslim, ze Tvuj oblibeny terc je bud Jumep anebo Jruze....tihle lide na rozdil od Tebe neco umi a nemaji potrebu exhibovat...jsou schopni diskuze a casto lidem umi pomoct ci poradit....to ale neni Tvuj pripad...

popsal jsem Ti polopate konektory + pocet vodicu ..nezvladnul jsi reagovat ci to vyvratit ani spocitat
poslal jsem Ti jednoduchy obrazky...opet jsi nezpracoval...
nebyl jsi schopen zaznamenat muj typ auta v zahlavi...
nebyl jsi schopen vyvratit, ze do comu vede VAN CAR1, ktery je stezejni
tak o cem tady kvakas..?
o narusenem jedinci? Jestli to ma byt sebekritika tak potom

"s demenci se bojuje velmi spatne,kamo".....souhlasim.....nekdo kdo neumi scitat..neni schopen zpracovat jednoduche obrazky, neni schopen ani zjistil ze zahlavi jake mam auto a navic neovlada ani zaklady gramatiky....jako Ty....to vsechno jsi stihnul uz predvest...tak je zminka o demenci a tuposti relevatni.....vid?
Dnes jsi to okorenil lahudkami typu cituji..."straci" anebo "jestly".. hmm...kdo neovlada zaklady gramatiky je u me proste neandrtalec....hlavne nezkousej, ze jsi se preklepnul ...tak jako kazdy nevzdelanec..
tipnu si...alespon vyuceny????

jinak je zabavne pozorovat jak jedinci s opuchlym egem nezvladnou nemit posledni slovo...jsem presvedceny, ze to zase neovladnes a budes placat dal....ovsem bez odpovedi na jednoduche otazky a obrazky....
Martine zkus z hluboka dychat a neco delej se svoji vznetlivosti....ani si nechci predstavovat co delas, kdyz jsi za volantem...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator