Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine management system faulty
Pevan
06.10.2023 19:16 - Re: Engine management system faulty
Za?iato?n?k
Já se omlouvám, že jsem nevědomky rozpoutal takovou debatu. Použil jsem název dílu, který jsem našel na více obchodech a opravdu netušil, co se bude dít. Výměna dílu zdá se pomohla, od té doby už chyba nevyskočila, jen bych měl další dvě otázky, tentokrát už snad politicky korektní Tu chybu jsem musel vymazat diagnostikou, jinak pořát svítila kontrolka, i když už se chyba neprojevovala. Je to normální, nebo se mám chystat ještě na něco dalšího? A další dotaz, který mi vlastně vnuknul Hanz 397: Hadice podtlaku sice teď těsní, ale co až přestanou? Sehnat to jako díl v podstatě nejde, jediné, co jsem objevil, je nějaká podtlaková univerzální hadička asi tak správného průměru jako metráž. Ale ta se musí spojovat, stejně jako originál, kousky gumové hadičky a tu tedy opravdu nevím, kde sehnat, jediné, co jsem našel v podobném vnitřním průměru je palivová hadička opět v metráži, ale ta je opletená a navíc si nejsem jistý, jestli udrží tvar při podtlaku. Tedy otázka zní: Jak se na tohle připravit a co nakoupit? Tohle by měla být tak triviální oprava, že bych se styděl s tím někoho v servisu vůbec obtěžovat, to je na půl hodinky komplet.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator